Çoluk çocuğun kasıp kavurduğu küfürlerin havada uçuştuğu rezil oyun hangisidir?

• League of Legends

• CS:GO

• Metin2 TR veya PVP

• PUBG

• League of Legends

• League of Legends

• Minecraft

• ETS2

• Gameranger'deki oyunlar

• Online oyunların çoğunda var + League of Legends

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görüntülenebilir.
Silicone Android Uygulaması
KS
Elektrikci Hasan

Elektrikci Hasan

Gold Sample
İfade skoru
1.098
Aslında bir şıkka "Riot Games oyunları" koymak lazımdı. :D Destek sisteminin hurda, oyuncu topluluğunun çöp, oyucuya verilen değerin fosil atıkla eşdeğer olduğu bir oyun şirketi. Misyonları ;

@YARDAMBAYAR @batuhan_n ZULA'yı da çok duydum cidden kanser kitlesi aşırı mı?

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Zula ve LoL.

Sen Zulanın kitlesini görmemişsin.

Zula da oynadım, ancak ben zaten Zula'yı oyundan saymıyorum 🙂
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Aslında bir şıkka "Riot Games oyunları" koymak lazımdı. :D Destek sisteminin hurda, oyuncu topluluğunun çöp, oyucuya verilen değerin fosil atıkla eşdeğer olduğu bir oyun şirketi. Misyonları ;

Evet, Zula'nın kitlesi berbat ötesi.

Batuh_n

Silver Sample
İfade skoru
1.430

Yani arkadaşlarla oynadığımda çocuğa bir şey dediğimde küfür ediyor, bir şey diyince de anlamsız küfür falan geliyordu. Kitlesi 10 yaş falan.

KS
Elektrikci Hasan

Elektrikci Hasan

Gold Sample
İfade skoru
1.098
Kitlesi Toxic olmayan Online oyun neredeyse yok. Varsa da çok oynanmıyordur zaten, al birini vur ötekine.
Lakin özellikle bizim milletimiz çok sıkıntılı. Dünyada ilk 1.Sıradayız 2.De Ruslar geliyor sanırım. Aklı başında oyuncu %0.1 falan sayısı. Elin Kanada'lısı 10 yaşında insan gibi terbiyeli bir şekilde oynuyor, hani güzel de oynuyor bizim veledler yaşları 14-15 hatta 16-17 ama beyin yaşı o Kanada'lı çocuktan bile geride. Benim anlamadığım tek nokta 40KG olan bu insan görünümlü veledler klavye tuşlarına basarak küfür etmeyi güzel bir şey mi zannediyorlar? Bilmezler mi ha karşısına çıkıp söylemişsin aynı, yazmışsın aynı. Tabi ilk seçeneği yapmaları imkansız olduğu için, imkanları dahilinde küfür ediyorlar. Yazık.

Adam geçen ayağıma kadar sövdü, ayak fantezisi var galiba.
Adam mı :unsure:

Kawnes

Bronze Sample
İfade skoru
917
Lakin özellikle bizim milletimiz çok sıkıntılı. Dünyada ilk 1.Sıradayız 2.De Ruslar geliyor sanırım. Aklı başında oyuncu %0.1 falan sayısı. Elin Kanada'lısı 10 yaşında insan gibi terbiyeli bir şekilde oynuyor, hani güzel de oynuyor bizim veledler yaşları 14-15 hatta 16-17 ama beyin yaşı o Kanada'lı çocuktan bile geride. Benim anlamadığım tek nokta 40KG olan bu insan görünümlü veledler klavye tuşlarına basarak küfür etmeyi güzel bir şey mi zannediyorlar? Bilmezler mi ha karşısına çıkıp söylemişsin aynı, yazmışsın aynı. Tabi ilk seçeneği yapmaları imkansız olduğu için, imkanları dahilinde küfür ediyorlar. Yazık.

Adam mı :unsure:

Hayvan desem hayvanlara şiddet,laf etmiş olurum hocam O.O2

Batuh_n

Silver Sample
İfade skoru
1.430
Zula oynayanlar beyinlerini çöp poşetine zulalamışlar orada unutmuşlar o yüzden sanırım öyle.

O vakit Zula çöpünü seçmek isteyenler en son şıkkı seçebilir. :)
Bir de şey var, Roblox. Kitlesinin çoğu çocuktan oluşuyor. 7 yaşında anama söven çocuk vardı. Kendisi XXXtentacion dinlerdi.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube