Oregairu'nun bu kadar güzel olması.

Silicone Android Uygulaması

æææ

Gold Sample
İfade skoru
852
@Doğukan Fidan,önerisi ile izleme kararı almıştım. Anime o kadar güzel ve sizi kendine bağlıyorki anlatmakla olmaz. 4. sezon yapılırsa izlemek istiyorum. Aslında kendi yaşantımızda olan şeylerin çok güzel anlatıldığı birazda uç noktaların olduğu bir anime. Ben beğendim sizde izleyin. Bu anime hakkındaki görüşleriniz neler?
Plan to watch ekledim. 🤌

:adamsın:

KS
onatygt

onatygt

Bronze Sample
İfade skoru
527
Hayalindeki kırmızı Renault Laguna 1'in içinde.
@Bella ciao, Ben anime kızları olarak bakmıyorum ama olaya. Yukino Yui ve Hachiman'ın verdiği kararlı ve yaşadıkları durumları düzeltmesini sevdim. Bu yüzden bu konuyu açmadım. Anime diyince akla ilk anime kızı gelmesi de o kişiyle alakalı bir durum.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
@Bella ciao, Ben anime kızları olarak bakmıyorum ama olaya. Yukino Yui ve Hachiman'ın verdiği kararlı ve yaşadıkları durumları düzeltmesini sevdim. Bu yüzden bu konuyu açmadım. Anime diyince akla ilk anime kızı gelmesi de o kişiyle alakalı bir durum.
Anime = Kız demedim, anime Kızları ile konu açıyorsunuz sonra laf ediyorsunuz, Hayali bir şeye itaat ediyorsunuz.

12

Gold Sample
İfade skoru
4.767
1 günde bitirdiğim bir Anime kendisi. O kadar çok devamını merak ettiriyordu ki zamanın nasıl geçtiğini bile anlayamadım.
Karakter gelişimini çok güzel başarmışlar.

KS
onatygt

onatygt

Bronze Sample
İfade skoru
527
Hayalindeki kırmızı Renault Laguna 1'in içinde.
@Bella ciao, Kızla alakalı açmamışım konuyu. Ben konusunu ve olay örgüsünü çok beeğndim. Ki bu gerçek hayatta benzerleri yaşanan bir konu. İletişim sorunu olan bireylerin olayları aslında daha iyi incelediği ve çözebildiği gerçeği.

@Doğukan Fidan,3 günde bitirdim bende. :D Katılıyorum, resmen lisenin o 2 yılını yaşadım.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Günden güne animelik mesleği artıyor, umarım işten olmam (!)
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@Bella ciao, Kızla alakalı açmamışım konuyu. Ben konusunu ve olay örgüsünü çok beeğndim. Ki bu gerçek hayatta benzerleri yaşanan bir konu. İletişim sorunu olan bireylerin olayları aslında daha iyi incelediği ve çözebildiği gerçeği.

@Doğukan Fidan,3 günde bitirdim bende. :D Katılıyorum, resmen lisenin o 2 yılını yaşadım.
Bir dakika kızın adı değil mi o ?
Oh no - oh no - no no no no

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube