Oregairu'nun bu kadar güzel olması.

Silicone Android Uygulaması

onatygt

Bronze Sample
İfade skoru
527
Hayalindeki kırmızı Renault Laguna 1'in içinde.
@Doğukan Fidan,önerisi ile izleme kararı almıştım. Anime o kadar güzel ve sizi kendine bağlıyorki anlatmakla olmaz. 4. sezon yapılırsa izlemek istiyorum. Aslında kendi yaşantımızda olan şeylerin çok güzel anlatıldığı birazda uç noktaların olduğu bir anime. Ben beğendim sizde izleyin. Bu anime hakkındaki görüşleriniz neler?

KS
onatygt

onatygt

Bronze Sample
İfade skoru
527
@Wolerm,

Chiba'da trene yapılmış giydirme.

1620329640870.png

KS
onatygt

onatygt

Bronze Sample
İfade skoru
527
@Wolerm, @Java Ama 16 gb istiyor, Küçüklüğünüzde de mi hiç anime izlemediniz? Şahsen ben 5 yaşımdaki iken baya anime izliyordum. Babam indiriyordu akşamları izliyorduk.

Duke The Java

Gold Sample
İfade skoru
1.736
KS
onatygt

onatygt

Bronze Sample
İfade skoru
527
@Java Ama 16 gb istiyor, şaşırttı cidden. Garip, benim kendi ailemde tatillerde küçüklüğümden beri izlediğim şeyler olmasından dolayı insanların izlememesi şaşırttı. :eek:

@PuMaT, Yanlış anlamayın ama animede hiçbir kötü içerik yok. Neden anime izlenmesine karşı çıkıyorsunuz?

Duke The Java

Gold Sample
İfade skoru
1.736
@Java Ama 16 gb istiyor, şaşırttı cidden. Garip, benim kendi ailemde tatillerde küçüklüğümden beri izlediğim şeyler olmasından dolayı insanların izlememesi şaşırttı. :eek:

@PuMaT, Yanlış anlamayın ama animede hiçbir kötü içerik yok. Neden anime izlenmesine karşı çıkıyorsunuz?
Aslında izlediğim 1 2 tane anime var 1. POKEMOOON 2. sini hatırlamıyorum.

KS
onatygt

onatygt

Bronze Sample
İfade skoru
527
@MisakiTaro, Hocam isminiz Hakan değil miydi? Kusura bakmayın problem yaratıyorsa kullanmam.

Final konusunda size katılıyorum. Sezon finali gibi bırakmışlardı animede. Sanki bir sezon daha yayınlayacaklarmış gibime geliyor.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube