Oppo A72 128 GB alınır mı?

Silicone Android Uygulaması

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
Merhabalar, iyi silikonlar!

Eniştem eşine telefon bakıyor. Kendisi Oppo A72 modelini bulmuş. Alınır mı? Alınmazsa bütçesi 3000TL civarı. Kesinlikle 3100TL'yi geçmemeli.

100 tl arttırabilirsen

KS
Yiğit KAMURAY

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
KS
Yiğit KAMURAY

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205

Tugra Okan

Bronze Sample
İfade skoru
608
Redmi Note 9S 64GB Mavi aldık. Sadece WP'ye bakıyor teyzem. 2-2.5 yıl götürse yeterli.
Bence iptal etsin. Redmi Note 8 Pro kullanıyorum, memnun değilim. Yeni güncellemeyle beraber uygulamadan atma, kendi kendine basma, yavaşlama vs. bir sürü sorunda geldi. Zaten özellik olarakts M31s'in gerisinde, bence iptal edip M31s alsın teyzen.

Son düzenleme:
KS
Yiğit KAMURAY

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
Bence iptal etsin. Redmi Note 8 Pro kullanıyorum, memnun değilim. Yeni güncellemeyle beraber uygulamadan atma, kendi kendine basma, yavaşlama vs. bir sürü sorunda geldi. Zaten özellik olarakts M31s'in gerisinde, bence iptal edip M31s alsın teyzen.
Siparişi geçmediyse söyleyeyim mi? @The Executioner

Düzenleme: Siparişi daha geçmemiş. Donma takılma olmadan sadece WP'ye bakarak uzun yıllar kullanabileceği telefon olarak M31s iyi midir?

KS
Yiğit KAMURAY

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
MIUI'de ciddi bir sorun görmedim hiç bir yakınım Redmi Note 9S kullanıyor ve memnun. Telefonu aldıktan sonra geçici olarak yazılım güncellemesi yapmasanız yeter.
Daha siparişi geçmemiş. M31s daha iyi bir seçim mi olur peki? Bana daha iyi gözüktü.

Tugra Okan

Bronze Sample
İfade skoru
608
MIUI'de ciddi bir sorun görmedim hiç bir yakınım Redmi Note 9S kullanıyor ve memnun. Telefonu aldıktan sonra geçici olarak yazılım güncellemesi yapmasanız yeter.
Ben günlük sıkı kullanıcı olarak sorun yaşıyorum, MIUI 11'i yeniden yükleyeceğim yakında. Günlük kullanım M31s çok daha iyi ve sorunsuz.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Daha siparişi geçmemiş. M31s daha iyi bir seçim mi olur peki? Bana daha iyi gözüktü.
@Yiğit KAMURAY Samsung'un 6000 MAH bataryası var, X*aomi'nin 5000 ve Samsung'un kamerası daha iyi. X*aomi ise güç olarak az biraz önde. Samsung tercih edilmeli.

Son düzenleme:
KS
Yiğit KAMURAY

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
@Yiğit KAMURAY Samsung'un 6000 MAH bataryası var, X*aomi'nin 5000 ve Samsung'un kamerası daha iyi. X*aomi ise güç olarak az biraz önde. Samsung tercih edilmeli.
Samsung M31s önerdim o halde onu alacak 2900TL'ye.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube