Okulun ilk günü nasıl geçti?

Silicone Android Uygulaması
KS
Lpg Kaçakçisi

Lpg Kaçakçisi

Gold Sample
İfade skoru
468
Servisle geliyordum. Şoför tüm erkekleri bıraktı ben hariç. Zaten 3 tane falan vardı. Ful kız vardı. 😁

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
Ee ilk geldiğimde müdür konuşmayı bitirmiş herkes giriyordu iyi denk getirmişim.

Ders matematikti hoca bişeyler anlattı Önermeler diye ne işe yarayacak diyordum.
Sonra JS'yi düşününce aklıma geldi. Tam da önermeler Boolean gibi bir şeymiş.

Sonra hocam uzun eşek oynayamadık.
Çünkü bi baktım herkes benden cüsseli bi atlasalar üstüme gg. Hem de tanımıyordum çünkü 9a yeni geçtim. Onlara sordum oynayalım mı diye fen lisesi öğrencisiyiz koskoca diyorlar. Öğrencisiniz de insan değil misiniz?

Neyse din dersinde hoca sohbet etti yani kıssa ile falan işimiz olmadı.
Tam tersi arguman tartışma falan dedi şaşırdım.
İlk kez din hocasından böyle şeyler duydum hoşuma gitti.

AhmetHaMzA1232

Silver Sample
İfade skoru
449
Saçma saçma şeyler diyenler mi dersin, "aHmeT 29 + 2 kAç" diye dolaşanları mı dersin.

Öyle bir sınıftı. Bir de küçücük sınıfta bir girdim 40 kişiyiz. O kadar sıcaktı ki.
Bence 2 güne kapanır. Çok kalabalık çünkü, okulda sürekli inşallah korona kapmam diye düşündüm.

SMiralayS

Silver Sample
İfade skoru
636
Saçma saçma şeyler diyenler mi dersin, "aHmeT 29 + 2 kAç" diye dolaşanları mı dersin.

Öyle bir sınıftı. Bir de küçücük sınıfta bir girdim 40 kişiyiz. O kadar sıcaktı ki.
Bence 2 güne kapanır. Çok kalabalık çünkü, okulda sürekli inşallah korona kapmam diye düşündüm.
Sanmam. Okulunda virüs çıksa bile eğitime devam edileceğine, eğer 2. bir vaka olursa okul 14 gün kapalı olup sonradan eğitime devam edileceği söylendi. Bunları söyleyenler kalabalık olmasına veya vakaların artmasını pek önemsemezler gibi.

Iron.man

Bronze Sample
İfade skoru
226
Ya sanki eski tat yok ne bileyim sarmadı beni pek arkadaşlarımla takıldım beraber sohbet falan da ettik ama ne bileyim yok abi o eski tat.

Hamza Ensar Sağlam

Gold Sample
İfade skoru
2.272
O kadar zaman masaların üzerinde koşmayı mı özlemişler helal valla işleme geçeceğini düşünmüyorum göz dağı vermek size bence bir dahakine ayağınızı denk alın tarzı.

Uzaklaştırma aldık sınıfça🤦 Ben böyle öğretmen görmedim. Yazıklar olsun. Bir de üstüne kansız soysuz gibi laflar yedik.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube