Okul anılarınızı anlatabilirsiniz

Silicone Android Uygulaması

Çağrı Yılmaz

Silver Sample
İfade skoru
394
8.Sınıf 1.Dönem beden dersindeyiz arkadaşlarla basketbol oynarken basket topunu yanlışlıkla sevdiğim kızın kafasına atmıştım top kafasından sekip sınıf hocası olan türkçe hocasının totosuna gelmişti. Sonraki gün de hoca derse gelemişti.

shipeeman

Silver Sample
İfade skoru
933
6. Sınıfta din kültürü hocasını internetten gördüğüm şeyi söylemiştim şuydu ''Besmele çekmeden yemeğe oturursak şeytan karnını doyurur eğer namazı besmelesiz çekersek şeytanda bizimle namaz kılar mı'' bunu demiştim hocam çık dışarı diyip tenefüse kadar tek ayak bekletmişti

Aware

Silver Sample
İfade skoru
1.437
Birde şey var, ihtiyaç molası için tuvalete gittim hep sigara içilen tuvaletmiş. Tuvaleti hoca bastı benim kapıyı tıklattı doluu dedim. Sonra biraz daha sert vurdu yine dolu dedim. Sonra kapıya tak tuk diye tekme atmaya başladı. Sonra bir daha o tarafa gitmedim.

Kawnes

Bronze Sample
İfade skoru
917
6. Sınıfta din kültürü hocasını internetten gördüğüm şeyi söylemiştim şuydu ''Besmele çekmeden yemeğe oturursak şeytan karnını doyurur eğer namazı besmelesiz çekersek şeytanda bizimle namaz kılar mı'' bunu demiştim hocam çık dışarı diyip tenefüse kadar tek ayak bekletmişti

Hocam NASA'dan teklif falan almadınız mı?

İfade skoru
358
Öğle arasıydı okula yetişmek için demirlerin üstünden geçmiştik sonra bir öğretmene yakalanmıştık. Öğretmen bizi müdür yardımcısının yanına götürüyordu bende abi demiştim öğretmene :D sonra demirlerin üstünden geçtik diye tutanak tutulcaktı öyle demişlerdi birde öğretmen daha benim kim olduğumu bilmiyor demişti abi dedikten sonra öyle bir rage oldum o an içimden kendime küfür etmiştim ağzımdan çıktı bi anda ama tutanak tutulmadı. 😂

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
Ortaokuldayken Suriyeliler ve Türkler arasında kavga çıkmıştı, meydan muharebesinden farksızdı. 1 bir kişinin bacağı kırıldı, birkaç kişinin de burnu falan kanadı, dudağı patladı. Kavgaya ben dahil olmadım ama izlemesi aşırı zevkliydi.

WalterMeteWhite

Bronze Sample
İfade skoru
91
Ortaokuldayken Suriyeliler ve Türkler arasında kavga çıkmıştı, meydan muharebesinden farksızdı. 1 bir kişinin bacağı kırıldı, birkaç kişinin de burnu falan kanadı, dudağı patladı. Kavgaya ben dahil olmadım ama izlemesi aşırı zevkliydi.
Hangi taraf aldı bari hocam kavgayı? :)

Sehrail

Silver Sample
İfade skoru
2.317
Bizim okuldan bir abi birisi ile iddiya girmişti, Bi basketbol potası vardı, bizde onun baya arkasındaydık, Eğer bu topa şut çekip basketbol potasına atarsan şunu şunu yaparım demişti(iddiayı hatırlamıyorum baya eskiden oldu bu olay) Sonra o abi topa şut çekti ve top potaya girdi O.O2

McCoy

Bronze Sample
İfade skoru
227
8. sınıfta ingilizce dersinde test çözerken kopya veriyordum. elimle şıkların harfini işaret yapıyordum.
Sonra bir anda kopya verdiğim kişi ile gülmeye başladık sonra öğretmen bir daha gülersen sözlüne 40 vericem dedi ben de durur muyum güldüm tabi sonra sözlüme 40 girdi. sonradan kaldırdı tabi :evilol:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube