Okul anılarınızı anlatabilirsiniz

Silicone Android Uygulaması

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
Merhaba arkadaşlar. Çoğumuz okula gittik galiba, pek çoğumuz da devam ediyordur büyük ihtimalle. Çeşitli anılar birikmiştir diye düşünüyorum. TP'de buna benzer bir konuyu @Radeon RX 5600M açmıştı sanırım. Ben de buradakilerin anılarını da merak ettim. Hem belki biraz da gülüp eğlenir, vakit geçiririz. Ben başlıyorum :evilol::360derecegülüş:

Ortaokulda 1 kızın bacağını, 1 kızın da kolunu çatlatmıştım. Bi' gün klasik zile az kalmış sınıfa çıkacaktım geldim kapıya, bizim sınıfın hatta okulun o zamanlar kızları kapı başında durup koridoru keserler (Orada genelde bi' heyecan, koşuşturma, eğlence olurdu.) sohbet falan ederlerdi. İşte öyle bir gün zile az kaldı sınıfa girecektim kapı tıkalı böyle 5-7 kişi falan var. Dedim ilk önce "Çekilir misiniz?" yok gel de çek falan. Bir kaç kez daha dedim, kibarca. Yok, olmuyor. Sonra döndüm ben "Çekilin." demeye başladım. Yok, yine çekilmiyorlar. E tabi o zamanlar ben de daha sinirliydim, yine çok güzel sabretmişim. En sonunda artık çekilin lan demeye başladım, tekrar ettim bir kaç kez daha. Yok hocam çekilmiyorlar. Dedim en son günah benden gitti ben yeteri kadar uyardım. O yılki sınıfımızın 1.5 - 2 - 2.5 metre falan karşısında duvar vardı. Gittim geri geri. Dedim günah benden gitti çekilen çekilir, kalan kalır ben durmam, umrumda değil. İşte ben o mesafeden koşmaya başladım. Demiştim durmam diye. Durmadım da. Kızların çoğu çekildi ben koşarken, bi kısmı çarpışmadan hemen önce çekildi. Birisi orta direk gibi dikildi kaldı. Ben de bir çarptım buna. Üff kız uçuyordu ben de baya ağırımdır kız beni durduramadı tabi o hızla. O uçarken ben de o hızla ileriye giderken ayağı diz kapağımın altına çarptı. Hooop bende üstüne düşüverdim hal böyle olunca. Ertesi gün bi' baktım kızın bacak alçıda. :D

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.077
Okul anısı sayılır mı bilmiyorum ama sabah kalktım erkenden babam okula bırakacak beni kahvaltı falan yaptık o da hazırlanıyor ben o zaman tabii artislik yapacağım işte okula araba ile kendim gideceğim. O hazırlanırken aldım arabayı direkt kaçırdım. Motor zaten soğuk bende böyle şeylere dikkat ederim vites 2 25/30 gidiyorum tabii babam anladı arkamdan komşunun arabası ile geldi bir güzel yolda dayak yedim...

Hamza Ensar Sağlam

Gold Sample
İfade skoru
2.272
İkinci sınıfta ilkokul öğretmenim beni 1 metrelik cetvelle dövüyordu😒 Nedeni ise yasaklı bir alana girmem o öğretmende sorunlu zaten. İşte efendim benden habersiz nasıl girersinde şöylede böylede bayağı dövüyor. Bende kaçıp müdürün yanına gitmiştim. Öğretmeni görevden aldılar😏

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
Bizim İngilizce hocası bazen derste bir şey almak için dışarı çıkıyordu, ne için hatırlamıyorum. Biz tabii bütün koridoru inletiyorduk hoca yokken. Geldiğinde ses çıkardığımız için sinirlenmiş oluyordu, kapıyı çarpıp giriyordu o sinirle. Kapıyı bir sürü kez çarptı, camı gevşedi mi kapının?

Biz de ne budalaymışız ki camı düşürmeye çalışıyoruz. Ben kapıyı bir çarptım cam düştü. Neuer gibi elimle tuttum camı (Baya büyük bir camdı). Öyle yani, devamı yok.

SweetMuffins

Rütbesiz
İfade skoru
98
Ortaokul 8. sınıfın ilk dönemi olması lazım arkadaşla hocalar 5.sınıftan beri yan yana oturmamızı yasakladılar istemiyorlar çünkü çok samimi olduğumuz için derslere odaklanmadığımızı düşünüyorlardı bizde o derslik oturmuştuk derste arkadaş gülüyordu beni de güldürmeye çalışıyordu ben bir kıkırdasam hoca bana dönüp kızıyordu utanma yok mu sende diye hoca beni azarlarken bende karşısında dayanamayıp gülüyordum hoca da bana iyice kızıyordu utanmaz bir de gülüyor ya diye bu durumda da yanımdaki arkadaşım hala gülmeye devam ediyordu iyice kahkaha attım bende o an hoca sınıftan kovdu.

Linux Forever

Silver Sample
İfade skoru
4.433
Ortaokul 8. sınıfın ilk dönemi olması lazım arkadaşla hocalar 5.sınıftan beri yan yana oturmamızı yasakladılar istemiyorlar çünkü çok samimi olduğumuz için derslere odaklanmadığımızı düşünüyorlardı bizde o derslik oturmuştuk derste arkadaş gülüyordu beni de güldürmeye çalışıyordu ben bir kıkırdasam hoca bana dönüp kızıyordu utanma yok mu sende diye hoca beni azarlarken bende karşısında dayanamayıp gülüyordum hoca da bana iyice kızıyordu utanmaz bir de gülüyor ya diye bu durumda da yanımdaki arkadaşım hala gülmeye devam ediyordu iyice kahkaha attım bende o an hoca sınıftan kovdu.
Dayaklıkmışsın ha.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Ortaokuldayken birkaç kişi ile önceden okuduğumuz ilkokulu basmıştık. Ders varken.

Linux Forever

Silver Sample
İfade skoru
4.433
Arkadaşım istemeden din hocasının kafasına top atmıştı hoca bayıldı.
Buna benzer şöyle bir olaya tanık oldum.
Sınıf arkadaşım sınıftan filmlerdeki misalden çıkarken kapıyı tam hız açtı. Kapı dışarı doğru açılıyor.
Kapı bir öğretmenin burnuna çarpmış. Herkes baya gülmüştü. Öğretmenin de burnu da burundu ha.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Okul'dan mı sayılır bilmem ama okulda öğretmenin kurduğu bir kaç kişilik bir grup vardı etkinlik grubu. Ben de o gruptaydım ve bir gün hep birlikte hoca dahil bütün ekip anlaşıp merkezi bir yerde vakit geçirmeye gitmiştik sonra servisle hepimiz evlere dağıtılıyordu benim sıram geldiğinde fark etmeden yola atladım az kalsın minimum 40 Km/s ile gelen araba bana çarpacaktı.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Tuvaletin kapısına tekme attığım için disiplinlik olacaktım. Sebebi ise tekme atmam değil, tekme attığım tuvaletin içindeki çocuğu sümük gibi duvara yapıştırmamdı. Beni disipline verdi de arkadaşlarım sahip çıktı, yırttık 😄

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube