Öğrenciyken okulda gördüğünüz değişik tip öğretmenler

Silicone Android Uygulaması

zbabomen

Bronze Sample
İfade skoru
2.594
s-0965f420eaabea4ff3fcb4edf0fc4091d980e762.jpg

İfade skoru
358
Biyoloji hocası var bizim kadın hoca az kalsın kızı dövcekti kıza el falan kaldırdı öyle bir bağırdı ki gülmemek için zor durduk sınıfça.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Almanca hocamız var bi tane, listenin en altından tek tek gidip kitaptaki tüm etkinlikleri bize yaptırıyor. Bıçaklasam yeri.

KS
A

AhmetRyzen

Silver Sample
İfade skoru
785
Benim okulda bir tane müdür yardımcısı var. Tam ruh hastası. Gelene geçene bağırıyor. Bütün okul o ruh hastasından korkuyor. Ancak ben korkmuyorum. Bütün okulun intikamını er geç alacağım. Bir sürü çocuğun kolunu bacağını kırdı. Hatta bir tanesinşn beli kırılmıştı. Bana da bağırmıştı. Koridorda arkadaşımla oyun oynuyorum diye bana bağırmıştı. O hocayı bir elime geçirseler var ya. Tabi o hoca bana tekrar bağırırsa beni kimse tutamayacak. 💪👌

furkh

Gold Sample
İfade skoru
405
Öğretmen olarak bilmem ama bizim müdür yardımcısında cidden bir sorun var altı üstü bir korona raporu verdik raporu anlamadı tek tek 3 kişi anlattık ve sonuç olarak hepimizde konuşamama sorunu varmış cümle kuramıyormuşuz teşhisi koydu en sonunda tamam hocam haklısınız dedim ve çıktık , diğer müdür yardımcısı sormadan aldı şükür. Saygım , korkum olmasa elime geçen şeyi kafasına geçirirdim o kadar sinirlendim.

KS
A

AhmetRyzen

Silver Sample
İfade skoru
785
Öğretmen olarak bilmem ama bizim müdür yardımcısında cidden bir sorun var altı üstü bir korona raporu verdik raporu anlamadı tek tek 3 kişi anlattık ve sonuç olarak hepimizde konuşamama sorunu varmış cümle kuramıyormuşuz teşhisi koydu en sonunda tamam hocam haklısınız dedim ve çıktık , diğer müdür yardımcısı sormadan aldı şükür. Saygım , korkum olmasa elime geçen şeyi kafasına geçirirdim o kadar sinirlendim.
O nasıl kişi öyle. 😳
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bizim resim hocası heavy metalci . Kot ceket falan giyiyor, saçları falan dağınık, elektro gitarla bazen bize küçük çaplı sürpriz yapıyor. Neden resim hocası olmuş anlamış değilim. Çok renkli bir kişiliği var.
Müzik öğretmeni olsaymış.

Son düzenleme:

parallel

Platinum Sample
İfade skoru
5.460
Biyoloji(2 saat) + Sınıf öğretmeni(1 saat) + Sağlık blabla(2 saat)
Dersleriyle beraber haftada 5 saat gördüğümüz bir hoca var, hem sınava çalışmamızı söylüyor hem de 6 sayfa yazma ödevi, test, araştırma ödevi veriyor, yerlerimizden memnun olmadığımızı söylüyor hep fakat ben eskiden "sekizli" oturuyordum, sonra "beşli" oturmaya başladım şimdi ise "üçlü" oturuyorum. Ben nası memnun olayım arkadaş.

KS
A

AhmetRyzen

Silver Sample
İfade skoru
785
Biyoloji(2 saat) + Sınıf öğretmeni(1 saat) + Sağlık blabla(2 saat)
Dersleriyle beraber haftada 5 saat gördüğümüz bir hoca var, hem sınava çalışmamızı söylüyor hem de 6 sayfa yazma ödevi, test, araştırma ödevi veriyor, yerlerimizden memnun olmadığımızı söylüyor hep fakat ben eskiden "sekizli" oturuyordum, sonra "beşli" oturmaya başladım şimdi ise "üçlü" oturuyorum. Ben nası memnun olayım arkadaş.
Allah yardımcınız olsun.

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
Peygamberimizin hayatina giren bi tane degisik varlik var. kelime dagarcigi da "keshlan"dan ileriye gitmiyor. bazen kombo atiyor "olom, olom, keshlan" gibi. butun sinif catcut geceriz hocayla.

Bi' keresinde kitaptaki bir paragrafi okutmustu, okumayanlari tahtaya kaldiriyordu. Bi sessizlik oldu dedim "hocam ben de okumadim." ardindan gulmeye basladi bazilari. hoca tam o sira "keshla- kalk olum tahtaya" dedi.

Yani avaz avaz bagiran, konusmayi bilmeyen bir tip.

Edit: gerci cogu hoca bole zaten.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Bizim resim hocası heavy metalci . Kot ceket falan giyiyor, saçları falan dağınık, elektro gitarla bazen bize küçük çaplı sürpriz yapıyor. Neden resim hocası olmuş anlamış değilim. Çok renkli bir kişiliği var.
Okul adı at knk, ben de istiyorum öyle hoca.
@Işık @FatihY @AsLegolas

Işık

Gold Sample
İfade skoru
2.612
Hocanın adı ve okulun ismini söyler misin? Adres verirsen daha iyi olur.

Hiiiç, öylesine sordum işte.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube