Nintendo Switch Lite almak mantıklı mı?

Silicone Android Uygulaması

Dark vader

Silver Sample
İfade skoru
1.992
Çip taktırmak sıkıntılı o zaman. Lite versiyonunu sileceğim o zaman.

Atlaya atlaya izledim. Piyasadan vs. bahsetmiş. Spotçuları düşüneceğim ama ikinci ele girmem.

Teknoloji de ikinci ele girmiyorum. Zaten CFW kırık bir versiyon olmadığı takdirde Switch almayı pek düşünmem.

V1 konsolların üretimi durmuş. V2 kırılmıyormuş. Her oyuna $60 vermek çok zorlar beni. İndirim falan olmuyor mu? Gerçi olsa bile çok düşmez fiyatları.
Hocam eğer 2. El veya çipli almayacaksanız (zaten çipli olanı 2. El alacaksınız) almanızı tavsiye etmiyorum şu anda bir PlayStation 5'im var ama oyun almakta çok zorlanıyorum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bütçeniz ne kadardı? @Dark Lord of the Sith

KS
Dark Lord of the Sith

Dark Lord of the Sith

Silver Sample
İfade skoru
1.346
Vazgeçtim ya. Switch alıp Zelda, Mario, Animal Crossing oynamamanın mantığı yok. Zaten bu üçü neredeyse Switch Lite fiyatına denk geliyor. Keşke Türkiye'ye özel fiyatlandırma olsaydı :(
Hocam eğer 2. El veya çipli almayacaksanız (zaten çipli olanı 2. El alacaksınız) almanızı tavsiye etmiyorum şu anda bir PlayStation 5'im var ama oyun almakta çok zorlanıyorum.
PS5'e oyun bulmak ve almak+ PS4'ü olmayanlar için çok kolay. PS Plus Collection çok iyi, tüm oyunları oyna oradan. Ucuza daha fazla oyun bulmak istersen kiralama işine de girebilirsin. PS4'üm olmasa PS5 alırdım şahsen. Ancak biraz daha oyun çıksın, o zaman düşüneceğim.

Bütçeniz ne kadardı? @Dark Lord of the Sith
3-4K.

Dark vader

Silver Sample
İfade skoru
1.992
Vazgeçtim ya. Switch alıp Zelda, Mario, Animal Crossing oynamamanın mantığı yok. Zaten bu üçü neredeyse Switch Lite fiyatına denk geliyor. Keşke Türkiye'ye özel fiyatlandırma olsaydı :(

PS5'e oyun bulmak ve almak+ PS4'ü olmayanlar için çok kolay. PS Plus Collection çok iyi, tüm oyunları oyna oradan. Ucuza daha fazla oyun bulmak istersen kiralama işine de girebilirsin. PS4'üm olmasa PS5 alırdım şahsen. Ancak biraz daha oyun çıksın, o zaman düşüneceğim.
1-2 yıl sonra PlayStation 5 alın konsol müthiş tabi benim müthiş dediğim herşeyin başına birşey gelir dün kedim içinde balık olan akvaryumu görmüş (kapağı açıktı) balığı tutmak için patisini sokmuş çıkarırken de (dualsense akvaryumun olduğu masadaydı) Dualsense'in üzerine su damlamış şu anda kare tuşu bozuk o kedi karşıma çıkınca ben buna bir geçirdim dermişim çünkü geçirecekken bir tatlı suratı vardı kıyamadım.

3-4K.
Xbox series s alın 1-2 yıl sonra ps4 ile satıp PlayStation 5 alırsınız yatırım gibi.(bunu gören gelecekteki insanlar şu an vay be 4 bin liraymış diyeceklerine yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

KS
Dark Lord of the Sith

Dark Lord of the Sith

Silver Sample
İfade skoru
1.346
Xbox series s alın 1-2 yıl sonra ps4 ile satıp PlayStation 5 alırsınız yatırım gibi.(bunu gören gelecekteki insanlar şu an vay be 4 bin liraymış diyeceklerine yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
PS4 varken Series S almanın pek bir mantığı yok. Game Pass iyi ancak 4K verecek kadar iyi değil. Güç olarak çok farkları da yok.

KS
Dark Lord of the Sith

Dark Lord of the Sith

Silver Sample
İfade skoru
1.346
Selam herkese. Biraz daha bakındım dünden bugüne. Donanımhaber'de ikinci el şeklinde oyun alım satımı çok yaygın gibi duruyor. Dikkatimi çok fazla çekti bu durum. Eğer aradığım oyunları bulabilirsem ve fiyatları uygun ise almayı düşüneceğim Switch'i.

540536195

Bronze Sample
İfade skoru
1.805
@Dark Lord of the Sith,
İkinci el belki daha ucuza alınabilir ama oyuna para yetiştirmek zor olacaktır. Switch'in asıl satış noktası televizyona bağlanan hibrit konsol olması değil mi? Lite olan saçma bence, PSP gibi oluyor.

Lite ile düz olan arasındaki tek fark, televizyona bağlayamamak değil bu arada. Ekran daha küçük ve Joy-Con'lar çıkmıyor. Bir de standı yok.
Aynı zamanda eklemek gerekirse Kızılötesi ve Hareket Sensörleri de yok. Yani 1-2-Switch veya Nintendo LABO gibi oyunlar aldığınızda kullanamayacaksınız (Harici Joy-Con'lar ile belki).

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube