Nick'inizin anlamı/hikayesi nedir?

Silicone Android Uygulaması

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
Eskiden Google'yi Hotmail'le kullanıyordum Gmail'e geç dedi geçerken [email protected]'u yemedi ben de salla bakalım oğlum dedim 9748akif 97akif48 ve akif9748 çıktı ben de Akif9748 dedim o günden beridir her yere götürüyoruz.

Peki o niye konum bilgisine bunu yazmış öğrenemedim.
1630528296610.png

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727

BaşaramadıkAbi

Bronze Sample
İfade skoru
973
Mahlasınız/Takma adınızın/Nickinizin/Kullanıcı Adınızın ve ya her ne derseniz anlamı/hikayesi nedir? Ben başlıyorum:
Aslında KaptanINO eskiden PyIno'du. Py Python dosya uzantısı, ino ise Arduino dosya uzantısı. Öyle 1 sene falan devam ettim sonra nick'inde Kaptan olan biri vardı, yaptığı şeyler çok hoşuma gidiyordu( tahmin eden olabilir mi acaba xD :D) Sonra KPTN oldu. Sonra KaptanINO'ya evrildi. Ama o adama olan ilgimi kaybettim ino oldu sonunda. Nick değiştirmeye az kaldı. Ya gerçek ismim ya da ino yapacağım( alana haram falan olsun (!) :D ).
Kistik fibrozis hastası olmam :/

Ram_kafasi

Bronze Sample
İfade skoru
682
Mahlasınız/Takma adınızın/Nickinizin/Kullanıcı Adınızın ve ya her ne derseniz anlamı/hikayesi nedir? Ben başlıyorum:
Aslında KaptanINO eskiden PyIno'du. Py Python dosya uzantısı, ino ise Arduino dosya uzantısı. Öyle 1 sene falan devam ettim sonra nick'inde Kaptan olan biri vardı, yaptığı şeyler çok hoşuma gidiyordu( tahmin eden olabilir mi acaba xD :D) Sonra KPTN oldu. Sonra KaptanINO'ya evrildi. Ama o adama olan ilgimi kaybettim ino oldu sonunda. Nick değiştirmeye az kaldı. Ya gerçek ismim ya da ino yapacağım( alana haram falan olsun (!) :D ).
@46imt'ten bahsediyorsun galiba. Aklıma o geldi.
Benim rumuzumun çok bir olayı yok aslında, düz rumuz.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
@epica59 hocam sizinkinin anlamını çok merak ediyorum
Bir ara aramızda geçen diyalog.

- Epica diye araba varmış, ismin oradan mı geliyor?
+ Hayır.
- Şuradan mı geliyor, buradan mı?
+ Alakası yok.
- Uydurdun o zaman?
+ Evet.

Tabii konuşmanın aslı daha iyiydi.

299

Silver Sample
İfade skoru
3.075
Arkadaşlarla roblox oynamak için hesap açmam gerekti bende maviyi sevdiğim için blue sonrada
aklıma gelen ilk şeyi yani energy i koydum ve BlueEnergy oldu.

İaim değişikliği gelsin Unsupported yapıcam.

Virtual Guardian

Silver Sample
İfade skoru
1.461
Virtual: Sanal
Guardian: Muhafız, Koruyucu
Donanım arşivi foruma başladığımda herhangi bir ilgi alanım yoktu, İsimsiz Kullanıcı koymuştum ismimi.
Sonra bu isim çok tuhaf dedim, ve ilgi alanım yavaştan güvenliğe doğru kaydığı için Sanal Muhafız koymaya karar verdim fakat hoşuma gitmedi, o yüzden bunun İngilizcesi olan Virtual Guardian koydum. He bi aralar 5900X koymuştum, onun nedeni amd sevmem ve 5900X almak istememdi. Hala alamadım :cry:

İsmimBayaBayaCool

Gold Sample
İfade skoru
1.715
Heceliyoruz ve açıklıyoruz.

İs-mim baaay-aaaa kuuu-uul

İsim: Ad ile aynı anlama gelen şey.

Baya: Çok ile neredeyse aynı anlama gelen şey.

Kuul (Cool): Havvalı demek.

Lpg Kaçakçisi

Gold Sample
İfade skoru
468
Youtube'da Mazot Kaçakçısı diye bir kanal var. Bilgisayar kullanırken sürekli işime yarayan bir kanaldı. Kanalına baktığımda video atmıyordu hiç. Ben de Mazot Kaçakçısı koydum.

afacanc38

Gold Sample
İfade skoru
423
Okulda zeka oyunları kursunda adınızın ilk adıyla başlayan bir lakap bulun dediler, ben de afacan koydum. "c" harfi öylesine, 38 ise Kayseri plakası (ben şahsen Hacılarlıyım).

Lakap: afacanc38

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube