Nezle için burun açıcı önerisi

Silicone Android Uygulaması

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
Merhabalar. Nefes alamiyorum burnumu açacak bir sey onerin sağ taraf oyle bi' tikanmis ki fiş fiş yapiom yine de hareket yok sanki beton dokmusler. Yardim edin lutfen delireceğim yoksa :(:(:(:(

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Merhabalar. Nefes alamiyorum burnumu açacak bir sey onerin sağ taraf oyle bi' tikanmis ki fiş fiş yapiom yine de hareket yok sanki beton dokmusler. Yardim edin lutfen delireceğim yoksa :(:(:(:(
Karbonatlı tuzlu suyla yıka burnunu.
Biraz dök ikisinden de, su bardağına doldur suyu, karıştır sonra avcuna alıp burnuna cek. Deniz suyu efekti yapıyor.
İkisinden de fazla koyma burnu eline alırsın :D

drmstafaa

Gold Sample
İfade skoru
1.243
Bol acılı Adana benim burnumu nehir yapıyor resmen; acı tüketebilirsin, mentol koklayabilirsin. Polen alerjisinin tıkanıklığına Flixonase iyi geliyor, doktoruna onu sorabilirsin.
Sigara falan içiyorsan, ya da pasif içici durumuna düşüyorsan, bir süre uzak dur.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Ya olum dalga geçmeyin, çok büyük bir etkisi var, ne var ne yok söküyor.
Karbonatlı tuzlu suyla yıka burnunu.
Biraz dök ikisinden de, su bardağına doldur suyu, karıştır sonra avcuna alıp burnuna cek. Deniz suyu efekti yapıyor.
İkisinden de fazla koyma burnu eline alırsın :D

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555
İşe yarar mı bilmem ama burun deliklerinize çok içeri olmayacak şekilde sarmısak dişi sokarsanız kanallarınızı açıyor diye duydum. Olabilecek sorunlardan sorumlu değilim.

drmstafaa

Gold Sample
İfade skoru
1.243
İşe yarar mı bilmem ama burun deliklerinize çok içeri olmayacak şekilde sarmısak dişi sokarsanız kanallarınızı açıyor diye duydum. Olabilecek sorunlardan sorumlu değilim.
Burnu bayağı acıtıyor, bir dakika sonunda adam bayıltabilir. Karşılığında ise burundan bayağı akıntı geliyor.

Andar Han

Silver Sample
İfade skoru
133
En yakın aktardan ufak bir şişe okaliptüs yağı alın. Bir litre su kaynatın, kaynadıktan sonra ocağı kapatıp, içine 4-5 damla yağdan damlatın. Kafanızın üzerinden, kabı da kabatacak şekilde bir bez ile çıkan buharı soluyun. Muhtemelen açılacaktır.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube