Neyi unutmak istiyorsunuz

Silicone Android Uygulaması

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
Her şeyi unutmak isterdim. Hafızamın sıfırlanmasını isterdim. Bunun için her şeyi yaparım.

299

Silver Sample
İfade skoru
3.075

540536195

Bronze Sample
İfade skoru
1.805
Bir konuda birisinin ironi yaptığını anlamayıp hödük gibi cevap vermiştim. Halen kendimi kötü hissediyorum. O anı unutmak isterdim. Konu linki vermiyorum çünkü linçlenip linçlenmeyeceğimi bilmiyorum. @Furkan Aslan'dan o konu hakkında tekrardan özür dilerim.

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
Bir konuda birisinin ironi yaptığını anlamayıp hödük gibi cevap vermiştim. Halen kendimi kötü hissediyorum. O anı unutmak isterdim. Konu linki vermiyorum çünkü linçlenip linçlenmeyeceğimi bilmiyorum. @Furkan Aslan'dan o konu hakkında tekrardan özür dilerim.
Hiç önemli değil dostum, sıkıntı yok dalgınlığına gelmiştir muhtemelen. Takmana gerek yok yani.

blavlmao

Rütbesiz
İfade skoru
25
1618821583001.png

Bunu... Aslında yanlış bilgi yoktu, Samsung Evo önerdim, yazmak istediğim cümle şuydu, "SSD sistemin hızını, ekran kartı ve işlemci performansı belirler.". Ama sayın moderatörler ekran kartının işlemcinin performansını belirlediğini söylemek istediğimi sanmışlar. Geri kafalılar.

Çağrı Yılmaz

Silver Sample
İfade skoru
394
3677 numaralı eki görüntüle

Bunu... Aslında yanlış bilgi yoktu, Samsung Evo önerdim, yazmak istediğim cümle şuydu, "SSD sistemin hızını, ekran kartı ve işlemci performansı belirler.". Ama sayın moderatörler ekran kartının işlemcinin performansını belirlediğini söylemek istediğimi sanmışlar. Geri kafalılar.
Virgülün Önemi...

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube