İnceleme Need For Speed Most Wanted 2005 İncelemesi

Silicone Android Uygulaması
NFS Most Wanted 2005 Nedir?
NFS Most Wanted'ın ilk oyunudur. 2012 gibi rezil bir oyun değildir.

Grafikler
Dönemine göre oldukça iyi. 2021 yılında hala oynanabilir düzeyde. Hatta mod kurup grafikleri çok daha iyi hale getirenler var.

Sürüş
Ben sevdim. Yarış oyunları ile çok aram yoktur ama dönüşler vs. çok hoşuma gitti.

Kontroller
Klavye ile oynamak basit. 4 temel tuş var. Manuel vites modu var ama direksiyonunuz yok ise tavsiye etmem.

Müzikler
Gene oldukça iyi. Yarışırken ayrı bir gaza geliyoruz.

Zorluk
Biraz. Bazı yerlerde birkaç kere takılıyorsunuz. Ama en zorlayan şey polislerden kaçmaktı sanırım. Oyunun sonlarında bounty kasmak zorundasınız. Ve polisler sürü halinde geliyor. Gene de oldukça zevkli

Araçlar
Çeşit çeşit arabalar var. Her kara listeden birini yendiğimiz zaman 2 kart çekeriz. Doğru kartı çeker isek rakibin arabasını alırız. Sistem güzel işliyor. Para kazanıp da araba alabiliyoruz. Araçları satabiliyoruz.

Modifikasyon
Oldukça yeterli buldum. Performans ve görünüm olarak detaylı şekilde geliştirebiliyoruz araçları.

Hikaye
Burası şaşırtıcı. Bir yarış oyununa göre süper bir hikayesi var. NFS'nin en iyi hikayesi bence. Özet ile BMW'yi alma çabası. Uzunluk olarak da yeterli. Tadında olmuş.

Peki Alınır mı?
İsteseniz de alamazsınız. Dijital olarak satılmıyor oyun ne yazık ki. CD olarak ikinci el alınabilir belki. Ama günümüz kasalarında CD ROM yok. Korsan sitelerden indirilebilir. Sonuçta oyun satılmıyor. Bir şekilde oyuna ulaşırsanız kesinlikle oynanır.

İncelemenin sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederim.

Normalde buraya oyunun linkini koyardım ama satılmıyor.

_Zaur_

Bronze Sample
İfade skoru
587
Sahiden 2012 ni beğenmiyormusun? Modifikasyon yok evet ama canlılık olarak 2005 i fena tokatlıyor.
Grafik
Araç fizikleri
Sürüş hissiyyatı
Hatta Araba sesleri çok çok ağır tokatlıyor eski sürümü

Nissan Gtr sürdün mü hiç 2012 de?

Bende de çok eski sistem vardı. 2012 ye olmadık kötülemeler yapıyordum.

Ama yeni bilgisayar kurdum Grafikleri fülleyince Yaaa dedim adamlar nasıl evrim geçirtmiş oyuna :D

Ford mustang'ı gör sen gele 2012 de

KS
SALOOWEN

SALOOWEN

Silver Sample
İfade skoru
585
Sahiden 2012 ni beğenmiyormusun? Modifikasyon yok evet ama canlılık olarak 2005 i fena tokatlıyor.
Grafik
Araç fizikleri
Sürüş hissiyyatı

Ama yeni bilgisayar kurdum Grafikleri fülleyince Yaaa dedim adamlar nasıl evrim geçirtmiş oyuna :D

Gayet yeterli bir sistem ile oynadım (1660 Super, 3500X). 2012 incelemesini de yazarım. Fikirler değişkenlik gösterebilir, bana göre berbat bir oyun.

_Zaur_

Bronze Sample
İfade skoru
587
15 yaşımdayım.
İşte sıkıntı senin neyi sevip yada sevmediğin değil.
Yani inceleme öyle yapılmalı ki, makaleyi okuyan anlamalı ki sen tarafsız olarak gördüklerini yazıyorsun.

Zamanla anlarsın ne söylüyorum.

Ayrıca MW 2005 grafikleri ve sesleri düşüceme göre Nfs Carbon ve Nfs U2 `dan geride.

MW 2005`te Arabanı drift yapnca Tekerleğin dönme efektine baksana. Adamlar Tekerleğin dönmesini bile doğru düzgün yapamamış. Sanki araba tekerleksiz ve yerde kayıyor.

KS
SALOOWEN

SALOOWEN

Silver Sample
İfade skoru
585
Yani inceleme öyle yapılmalı ki, makaleyi okuyan anlamalı ki sen tarafsız olarak gördüklerini yazıyorsun.

Ayrıca MW 2005 grafikleri ve sesleri düşüceme göre Nfs Carbon ve Nfs U2 `dan geride.

MW 2005`te Arabanı drift yapnca Tekerleğin dönme efektine baksana. Adamlar Tekerleğin dönmesini bile doğru düzgün yapamamış. Sanki araba tekerleksiz ve yerde kayıyor.
Sadece dediğim bir cümleden buralara getirmeseydin keşke. Grafikleri fulleyince MW mükemmel bir hal alıyor. Carbon’un kaplamaları çok dandik, sürekli ekran yırtılması yaşadım.

Error50777

Silver Sample
İfade skoru
924
Grafik
Araç fizikleri
Sürüş hissiyyatı

NFSMW underground ve underground 2 oynadım baya güzeldi nfs most wanted 2012 evrim geçirdi Güzeldi NFS 2015 Den sonra diğer son çıkan nfs oyunlardan keyif alamadım :)
Mesajlar otomatik birleştirildi:

MW 2005 Genelde yarıştı yahu :D drift için değildi O.O2

Son düzenleme:

_Zaur_

Bronze Sample
İfade skoru
587
Peki drift demeyelim. Ne diyim? :evilol:
Yoldan çıkma
Kayma
Kontrolü kaybetme
Direksiyon kaçırma
Ön tekerlerin bozulması
Yanlışlıkla yön değişme
Önümüzden aniden kedi koşması
Kuşun ön camdan ramak geçmesi
Tekerleğe çivi batması (gerçi oyunca çivi yoktu yada onun büyüğü sadece polislerdeydi ama olsun. Öndeki arabadan kopan sivri bişeyin tekerleğe denk gelmesi)

Hangisini söliyim?

ZARA25

Bronze Sample
İfade skoru
1.025
Peki drift demeyelim. Ne diyim? :evilol:
Yoldan çıkma
Kayma
Kontrolü kaybetme
Direksiyon kaçırma
Ön tekerlerin bozulması
Yanlışlıkla yön değişme
Önümüzden aniden kedi koşması
Kuşun ön camdan ramak geçmesi
Tekerleğe çivi batması (gerçi oyunca çivi yoktu yada onun büyüğü sadece polislerdeydi ama olsun. Öndeki arabadan kopan sivri bişeyin tekerleğe denk gelmesi)

Hangisini söliyim?
Ne? oyunda kedi mi var? O.O2
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Yahu tamam şimdi anladım, atlamayın ya :D

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube