Nasılsınız arkadaşlar?

Silicone Android Uygulaması

1451

Rütbesiz
İfade skoru
34
Karışık duygular içerisindeyim. Eski kendime geri dönmeye çalışıyorum, başarı istiyorum ve bunun için çoğu şeyden ve en başta kendimden uzaklaşıyorum. Bir yandan kafayı koyduğum zaman bir şeyler yapabildiğimi fark ediyorum ve korkuyorum. Kendimden uzaklaştığım için mi yoksa başarmanın getirdiği sorumluluktan mı korkuyorum bilmiyorum. Sanırım en doğrusunu zaman gösterecek.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Fena değil, sen?
Bilmiyorum, herhangi bir modda değilim sanırım.
Kendimi Nevtug gibi hissediyorum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Gelse okuyan olacak mi ki?
Sitenin ziyaretçisi hala çok yüksek zaten, Analytics'den sürekli e-posta geliyor ziyaretçi sayınız şu kadar arttı diye. Aktif üye olmaması ile okuyucu olmaması farklı şeyler. Ayrıca makaleler Google News'e düşerse diğer siteler kadar okunabilir.
Karışık duygular içerisindeyim. Eski kendime geri dönmeye çalışıyorum, başarı istiyorum ve bunun için çoğu şeyden ve en başta kendimden uzaklaşıyorum. Bir yandan kafayı koyduğum zaman bir şeyler yapabildiğimi fark ediyorum ve korkuyorum. Kendimden uzaklaştığım için mi yoksa başarmanın getirdiği sorumluluktan mı korkuyorum bilmiyorum. Sanırım en doğrusunu zaman gösterecek.
Bu dönemleri herkes yaşıyor sanırım. Bittiğinde de herkes unutuyor yaşadıklarını.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Tepeyi terk eden okçulardan biri de benim herhalde :D.
Eğer bu durum düzelirse dönebilirim, beş saat yolculuk yapacağım üniye gitmek için, bi çorbada tuzumuz olsun.
Potansiyeli çok yüksek bir yer burası çünkü burayı bilen kitle bilgili bir kitle. TP'nin en iyileriyle toplanmıştı burası.

drmstafaa

Gold Sample
İfade skoru
1.243
İyiyim. Evimde 250 km kadar uzaktayım ama sıkıntı değil, KYK yurdu beklediğimden çok daha iyi. Arada sırada YHT ile Ankara'ya da uğrayabilirim. Tek sıkıntı Ziraat Fakültesi'nde hukuk görüyor olmak.
IMG_20220926_123353.jpg

üldürülenkedy

Platinum Sample
Yönetici
İfade skoru
3.461
Ktü. Mezuna kalmama izin vermediler istemedigim zopzor bir bolumdeyim + Hatay'dayim berbat bir yer uzak durun. Universitesine gelenlerin %90i ya Afrikali ya Hatayli ya cevre illerden ya da biraz daha dogudan sirf soyunmak icin gelenler vs. Havasi cok ktü ve dengesiz. Ulasim da sıkıntı.

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
Bir yoklayalım kim var kim yok. Sitenin makale kısmına bir sürü yazı gelecek yakın zamanda.

Biliyorum, siteyle bayağıdır ilgilenemedim. Bir süre daha da böyle olacak. Beni destekleyen ve yarı yolda bırakmayan herkese teşekkürler. Bir hatamız olduysa affola. Tekrardan teşekkürler...
İyiyim hacı, sen nasılsın?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube