Nasıl para kazanabilirim?

Silicone Android Uygulaması

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Forum sitem için para kazanmam lazım ama 18 yaş altındayım. Nasıl para kazanabilirim? Şimdilik 100 lira falan lazım. Daha iyi bir hostinge geçmem gerek.

KS
Shhmar Ihmmas

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
yaş kaç?
daha yeni 14 yaşıma gireceğim ama tırpan motorundan tut benzinli testeresine kadar kullanıp para kazanıyorum arayan belasını da bulur mevlasını da.
12,5 O.O2

Furkan_Elci

Gold Sample
İfade skoru
1.237
yaklaşık 2 yıldır yapıyorum ve çokta güçlü değilim,ihtiyacın yosa değmez,oyuna falan yatıracaksan asla bulaşma ama aytırım yapabilirsin çalışarak kazandıpın parayla

KS
Shhmar Ihmmas

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
yaklaşık 2 yıldır yapıyorum ve çokta güçlü değilim,ihtiyacın yosa değmez,oyuna falan yatıracaksan asla bulaşma ama aytırım yapabilirsin çalışarak kazandıpın parayla
Forum sitesi kuruyorum ve onun için paraya ihtiyacım var. Bu arada ben yapabilirim ama ailem izin vermez, hem pandemiden, hem de benim küçük olduğumu düşündükleri için.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Forum sitesi kuruyorum ve onun için paraya ihtiyacım var. Bu arada ben yapabilirim ama ailem izin vermez, hem pandemiden, hem de benim küçük olduğumu düşündükleri için.
Bak birinci tavsiye, paranı daha iyi şeyler için sakla. 12,5 yaşında forum kurulmaz.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube