Nasil daha iyi Valorant oynayabilirim?

Silicone Android Uygulaması

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
YouTube'dan bir sürü taktik videosu izleyerek Altın 1 elo'ya çıkmıştım, öneririm.

BaşaramadıkAbi

Bronze Sample
İfade skoru
973
Bunu deneyebilirsin:
Oyunlarda dinlenilen şeyin önemi olduğunu düşünüyorum, özellikle bunun gibi oyunlarda. Müzikle beraber bu tarz oyunları oynadığımda genelde daha iyi oynuyorum.
Müzik yerine ses kassa adam vurması kolaylaşır :)

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
Müzik yerine ses kassa adam vurması kolaylaşır :)
Orası ayrı konu. Genelde dediğim şekilde oynarken sesi duyduğum da oluyor ve dikkat edebiliyorum, tabii bu kişiye göre de değişir. Onun dışında dediğim gibi oynarken direkt bodoslama dalınca "içinden geçmek" diye bir tabir vardır ya, onu çokça yaşadığım olmuştu Evilol

SaltukSakura

Bronze Sample
İfade skoru
134
Valorant daha çok ezber oyunu. Ben izlemiyorum ama birsürü kanal vardır herhalde taktik videosu paylaşan kanallar. Onlara bakmanı tavsiye ederim.

Hyphast

Silver Sample
İfade skoru
1.067
Oynaya oynaya iyileşirsin, onun dışında soğukkanlı davranman gerekiyor. Adamı gördüğün anda panikle etrafı taramak yerine sakin bir şekilde crossu adamın kafasına getirip 1 tık atacaksın sadece :D Aim çalış ve daha çok oyna.

Arch or Not

Rütbesiz
İfade skoru
29
Oynaya oynaya pratik yapın galiba Steam de Aimlab diye bir oyun vardı ona bakabilirsiniz gerçekten çok işe yarıyor.

365

Silver Sample
İfade skoru
1.238
Aimlab‘da spidershot ve reflexshot sanırım bu ikisi çok işime yaramıştı. Ha bir de şu hareketli olan var o da güzel. Bir de oyunun range’inde bir takım alıştırmalar yapmanı tavsiye ediyorum ama çok uzun olacağından eskiden yazmıştım bulursam kopyala yapıştır yaparım.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

1) Binanın arkasındaki parkuru tamamla.

2) Hareketsiz botları Jett ultisiyle (sen koşarak) kafalarından vurmaya çalış, yani vurmayacaksan bile sen koşarken aimin o botun kafasında kalsın ve arada hedef değiş (kafa takibi önemli ölçüde geliştirir)

3) Botlara Flick ve Double-Flick at (boş yerden hızlı refleks ile hs at yani, ve bunu 2 bota aynı anda yapmayı dene.)

6) Zor modda bot vur (7-14 arası alırsan iyi sayabilirsin)

7) TP’ye girip zor modda defuse görevini yap (ben: önce sheriff sonra ghost, vandal ve phantom ile yapıp çıkıyorum)

8) Derecesiz gir ya da aimin sıcaksa ranked.”

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube