MSI Modern 15 vs Huawei Matebook D16

Silicone Android Uygulaması
Bütçe
9000

LaMorte

Gold Sample
İfade skoru
2.297
Hayır pahalı bana göre bu fiyatlar. Ekran kartsız bir bilgisayar bile 9 bin. Bunları tercih etmemizin sebebi de ağırlık ve batarya süresidir.
Ekran kartı sizin için öncelik değil. Olsa bile bir fark yaratmayacak. Daha iyi bir ekrana ve işlemciye sahip olmak varken sırf MX430 gibi kendini göstermeyecek bir kartı tercih edeyim?

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Hayır pahalı bana göre bu fiyatlar. Ekran kartsız bir bilgisayar bile 9 bin. Bunları tercih etmemizin sebebi de ağırlık ve batarya süresidir.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Evet matebook daha iyi gibi duruyor ama huawei servisi ve bu modelin kronik bir problemi var mı bilmediğim için çok düşünerek almak istiyorsun. 9 bin lira az para değil böyle cihazlara.

Yaşadığınız durumu çok iyi biliyorum, çok para veriyorsunuz ve kötü cihaz almak istemiyorsunuz, aynısını laptop alırken yaşadım.

Modelin sorunu yok, zaten ekran kartı sizin için önemli değil ki.

KS
Ş

Şahan82

Rütbesiz
İfade skoru
9
Ekran kartı sizin için öncelik değil. Olsa bile bir fark yaratmayacak. Daha iyi bir ekrana ve işlemciye sahip olmak varken sırf MX430 gibi kendini göstermeyecek bir kartı tercih edeyim?
Evet matebook daha iyi gözüküyor. Huawei bilgisayar alanında da yeni zaten. Ama huawei kesin alma diyenlerde oluyor.

Yaşadığınız durumu çok iyi biliyorum, çok para veriyorsunuz ve kötü cihaz almak istemiyorsunuz, aynısını laptop alırken yaşadım.

Modelin sorunu yok, zaten ekran kartı sizin için önemli değil ki.
Evet teşekkür ederim öneriniz için.

LaMorte

Gold Sample
İfade skoru
2.297
Evet matebook daha iyi gözüküyor. Huawei bilgisayar alanında da yeni zaten. Ama Huawei kesin alma diyenlerde oluyor.
Buna çok katılmıyorum. Dün katılmış değiller, 2016'da ilk laptop'larını tanıttılar.
Markaya göre yorum yapılmasını doğru bulmuyorum. D14 modelinde fan sesi sorunu varken D15 gayet iyiydi.

KS
Ş

Şahan82

Rütbesiz
İfade skoru
9
Aynı kasa ablamda var ve kalitesi mükemmel. Nereden çıkarttınız kötü olduğunu?
Msi ve matebook kasalarını gördüyseniz arada çok fark var. Lenovo plastik, diğerleri aliminyum kasa. Ayrıca attığınız modelle aynı mı özellikleri ablanızın bilgisayarı. Ne zamandan beridir kullanıyor memnun mu ?

Buna çok katılmıyorum. Dün katılmış değiller, 2016'da ilk laptop'larını tanıttılar.
Markaya göre yorum yapılmasını doğru bulmuyorum. D14 modelinde fan sesi sorunu varken D15 gayet iyiydi.
Evet şikayet var sitesine girdiğinizde her markanın ve modelin problemi var gözüküyor oraya göre. D16 hakkında da var şikayetler. Benim kullandığım bilgisayar Toshibanın satellite modeli özellikleri çok düşük olmasına rağmen 10 yıla yakın zamandır kullanıyorum. Toplamda bir defa format atmışım. Aldım mı böyle bir şey almak istiyorum sonuçta az para vermiyorum.

Son düzenleme:

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Msi ve matebook kasalarını gördüyseniz arada çok fark var. Lenovo plastik, diğerleri aliminyum kasa. Ayrıca attığınız modelle aynı mı özellikleri ablanızın bilgisayarı. Ne zamandan beridir kullanıyor memnun mu ?

Aynı özellikler değil. Sadece kasa aynı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube