Monke

Silicone Android Uygulaması

mirsady

Rütbesiz
İfade skoru
192
1619077518397.png

H-hocam b-ben kamera açmasam olur mu?

Frenerno

Rütbesiz
İfade skoru
223
Evet, attigin emojideki basparmak mustehcen yerlere girmedigi surece ciddi.

Klise hareketleri birakin da kendiniz olun biraz. Herkes mizah konularina, komik olmadigini belirten seyler yazdigi icin sen de yazmak zorunda degilsin. :D Aylardir ayni sey, hic degismeyecek, degil mi? :D
Dostum neden bu kadar alındın, anlamadım?
Biz genellikle daşdaş geçmek için böyle konulara o emojiyi atıyoruz.
Zaten kendim gibiyim, naptım anlamadım?
Kafalar matiz sanırım O.O2

KS
İ

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357

Frenerno

Rütbesiz
İfade skoru
223
Sinir bozuyorsunuz cunku. Bos bos ortalikta gezip, anlamsiz seyler atiyorsunuz. Eglenmek icin acilmis bir konuya bunu atmanin manasi yok. :D

Harbi mi? ?
Öyle bir amacım yok ki biraz sakinleş, zaten anlamlı şey atarsam asıl ciddi olur, anlamsız atıyorum ki ciddi olmasın, dalga geçiyoruz şurada sakin ya.

KS
İ

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357
Öyle bir amacım yok ki biraz sakinleş, zaten anlamlı şey atarsam asıl ciddi olur, anlamsız atıyorum ki ciddi olmasın, dalga geçiyoruz şurada sakin ya.
Attigin mesaj oyle gozukmuyordu, ondan sinirlendim. Malum forumda, herhangi bir kisi eglence konusu actiginda yanitlarin nasil oldugunu gostereyim;

1619078334510.png

1619078439231.png

1619078460416.png

Bu mesajlari atiyorlar, cunku begeni ve ilgi istiyorlar. 10 kisi mesajina olumlu ifade biraktiginda mutlu oluyorlar.

Sen de gelip thumbsup atinca, ben de "Yine mi geldiler?" diye dusundum. Haliyle agresif cevapladim, biktim cunku.

Frenerno

Rütbesiz
İfade skoru
223
Attigin mesaj oyle gozukmuyordu, ondan sinirlendim. Malum forumda, herhangi bir kisi eglence konusu actiginda yanitlarin nasil oldugunu gostereyim;

4679 numaralı eki görüntüle
4688 numaralı eki görüntüle
4689 numaralı eki görüntüle

Bu mesajlari atiyorlar, cunku begeni ve ilgi istiyorlar. 10 kisi mesajina olumlu ifade biraktiginda mutlu oluyorlar.

Sen de gelip thumbsup atinca, ben de "Yine mi geldiler?" diye dusundum. Haliyle agresif cevapladim, biktim cunku.
Ben de öyle mesajlardan rahatsız oluyorum öyle yapmadım ben emin olabilirsin.
Zaten ben sadece bilgi verilmesi gereken konularda ciddi yazarım yoksa O.O2

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube