Moderasyon hakkında eleştirileriniz

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
KS
1

18

Platinum Sample
İfade skoru
5.115
Raporlara nasıl geç cevap veriliyor anlamıyorum. gece 1'de bile rapor atsanız hiç uyumayan @Ethem var sürekli raporlara bakıyor. Attığım raporların çoğu hemen işleme alınıyor ya da geri cevap veriliyor.
Cezayı veren moderatör aktif değilse aktif olmasını bekliyoruz, onun dışında hızlıca dönüş yapılıyor.

Ethem

Gold Sample
İfade skoru
3.321
"Sadece" kelimesi daha hafif olabilirdi.
Buna katılmıyorum, yaptığı bir şeyi niye daha da hafifleterek belirteyim ki? @Red Alert 2ci Adam Bu durumdan rahatsız olmamış zaten çünkü olayın arkasını o da biliyor.
Bence öyle değil, imalı bir kelime gibi geldi bana.
Bugüne kadar her üyeye nazik olmaya çalıştım, tutupta sadece ima göstergesi olarak “lütfen” diyecek biri olduğumu düşünmüyorum. Forumda beni yakından tanıyan kişiler de bunu biliyordur zaten.

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
Ayrıca bazı basit sorulara da izin verilmeli bence. Yanlış anlamayın moderatörler hemen ceza veriyor demiyorum. Sadece az önce bahsettiğim şekilde olursa iyi olur.
W11 sohbetleri çok iyi oluyor hocam :)

Spyware

Bronze Sample
İfade skoru
1.168
Raporda sadece Moderatörlerin görebildiği yorum kısmında, raporun 1'den fazla gönderildiğinde üyenin gönderdiği mesaj (raporlama sebebi) ve raporun kapatılma mesajı (raporlayan üyeye bildirim) mı yazıyor?

505

Gold Sample
İfade skoru
2.916
Profil mesajlarında da bence teknik destek dışında diğer konularda serbestlik tanınmalı.
Ben de bu düşüncedeyim, teknik destek için konu açılmalı. Onun haricinde kişisel zevk içeren mesajlara karışılmamalı. Şu an çok saçma durumda bence de, insan korkar oluyor dediğiniz gibi. Hangi konu olursa olsun profilden öğrenmek, yardım almak amaçlı bir şey sorarsan gidiyorsun. Taa benim profilime gelip demekki o konuda bilgili olduğumu düşünen, bir şey soran birini de geri çevirmemem ki ben. "Yallah, konu aç." diyemem. Bol bol ceza yiyeceğim gibi. 🤣

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
Böyle yazıp bırakmayın bence. Neticede eleştiri konusu bu, daha da açarsanız her açıdan yararlı olur.
Şu anlık isim vermeye gerek yok. Herhangi bir sorun olursa rapor sistemini kullanacağım bundan sonra zaten. Adam belki sadece o konuda öyle davrandı, belki bir sorunu vardı. 1-2 olay yüzünden şimdi bu bu çıkarılmalı demek doğru değil. Zaten moderatörler de objektif olursa sorun olmaz.

Erdem

Gold Sample
İfade skoru
1.319
Moderasyon ile ilgili bir şikayetim yok ama forum hakkında şunu diyebilirim ki, forumda konu dışı konuları haricinde yazacak konu bulamıyorum. Yani az yardım konusu olsa da yardım etsek full goygoy da ne bilim yani

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Moderasyon ile ilgili bir şikayetim yok ama forum hakkında şunu diyebilirim ki, forumda konu dışı konuları haricinde yazacak konu bulamıyorum. Yani az yardım konusu olsa da yardım etsek full goygoy da ne bilim yani
Hocam işte yeni üye gelecek bir kaynak yok elimizde şu an. Youtube var sadece ama Half-Life 3 gibi bir muamma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube