Mobilde ekranı içe doğru bastırınca forumun küçülmesi

Silicone Android Uygulaması

darloch

Gold Sample
İfade skoru
2.976
704396B2-0211-4C53-BCEF-D93ECE345FEB.jpeg

Sorunum bu. Diğer forumlarda böyle bir şey olmuyor.

KS
darloch

darloch

Gold Sample
İfade skoru
2.976
Sağa veya sola kaydırınca hiçbir şey olmuyor diğer forumlarda.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Olmasa oluyor demem. Çünkü XenForo'nun sorunu, buranın değil. :)
Malum forumda gerçekten böyle bir şey olmuyor.

yk38

Gold Sample
İfade skoru
965
Dün bilgisayar üzerinden deneme yaparken bende de aynısı oldu ama şimdi mobilde olmadı.

Sizde tam olarak nasıl oldu? Önbelleği temizlemeyi denediniz mi? Farklı tarayıcılarda durum nasıl?

KS
darloch

darloch

Gold Sample
İfade skoru
2.976
Dün bilgisayar üzerinden deneme yaparken bende de aynısı oldu ama şimdi mobilde olmadı.

Sizde tam olarak nasıl oldu? Önbelleği temizlemeyi denediniz mi? Farklı tarayıcılarda durum nasıl?
Ben telefondayım, ekranı sağa doğru kaydırınca beyaz bir boşluk geliyor forumun yanına.

yk38

Gold Sample
İfade skoru
965
Ben telefondayım, ekranı sağa doğru kaydırınca beyaz bir boşluk geliyor forumun yanına.
Bende şu an öyle bir sorun yok.

Kullandığınız tarayıcının önbelleğini temizlediniz mi? Farklı bir tarayıcıda durum nasıl?

yk38

Gold Sample
İfade skoru
965
Önbelleği temizledim, farklı tarayıcıda (Safaride) de durum aynı.
İlginç bir durum, farklı bir tarayıcıda bende herhangi bir sorun görünmüyor.

Başka sorun yaşayan varsa tarayıcısını ve kullandığı işletim sistemini belirtmeyi unutmasın. Mesela ben Android 9 ve Samsung Internet kullanıyorum.

KS
darloch

darloch

Gold Sample
İfade skoru
2.976
@ForumMember, Ben IOS 14.4.2 ve Google Chrome kullanıyorum. Ayrıca bunu engellemenin başka bir yolu yok mu? Çok canımı sıkıyor çünkü.

KS
darloch

darloch

Gold Sample
İfade skoru
2.976
Ekranı içe doğru bastırmamak bir çözüm.
Ama ekranı aşağı doğru kaydırırken az bir şey yana doğru gelse hemen yana beyazlık geliyor. Ekran aşırı oynak oluyor. Çok gıcık oldum. Diğer forumlarda hiç böyle bir olay yaşamıyorum.

yk38

Gold Sample
İfade skoru
965
@ForumMember, Ben IOS 14.4.2 ve Google Chrome kullanıyorum. Ayrıca bunu engellemenin başka bir yolu yok mu? Çok canımı sıkıyor çünkü.

Ama ekranı aşağı doğru kaydırırken az bir şey yana doğru gelse hemen yana beyazlık geliyor. Ekran aşırı oynak oluyor. Çok gıcık oldum. Diğer forumlarda hiç böyle bir olay yaşamıyorum.
Başka sorun yaşayan kullanıcılar da varsa ona göre çözüm denemesi yapabiliriz fakat sizden başka kullanıcı sorun bildirmediğinden yapabileceğimiz pek bir şey de yok.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube