Mining ülkemizde bitebilir

Silicone Android Uygulaması

Error50777

Silver Sample
İfade skoru
924
Yurtdışında devam eder kripto para İlanlarda Türkiye de Fiyatlar düşer büyük ihtimalle ama taşıma ücreti var. gemide baya maliyetli iş. Yurtdışında devam ediyor üretim az bi de. fiyatlar konusuna gelelim çok düşüceğini sanmıyorum
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ben ne kâr, ne zarar ettim. Bugün Gaming Gecesi'nden 6K'ya 580 veya 20K-25K'ya 3090 alanlar için çok kötü oldu.
Aynen baya kötü oldu RX 580 7K 6K veren vardı. şimdi nolucak bakalım ortalık baya karışık

Son düzenleme:

Emirhandkee

Rütbesiz
İfade skoru
81
Bende @crazyreign'den duydum. Mining yapıp yeni sistem hayali kuran biri olarak üzüldüm gerçekten. Ülkemizde kart fiyatları bir nebze düşebilir.

Mining yapan birkaç kişiyle konuştum. Hepsi farklı bir şey diyor. Kesinlik kazanınca konuyu güncelleyceğim.
Bitmez bitmez...

Ödeme yasaklandı sadece. Bu durum kripto paralar ülkede yasaklandı anlamı çıkmaz.

Ulkeyi kalkindiran kar kapilarina da kapattik yuzumuzu oh oh mukemmel.
Umarim yasaklanmaz.
Kripto para ülkeyi kalkındırmaz ayrıca birçok ülke kripto paralara çeşit çeşit yasaklar koydu.

Son düzenleme:

parallel

Platinum Sample
İfade skoru
5.460
Bitmez bitmez...

Ödeme yasaklandı sadece. Bu durum kripto paralar ülkede yasaklandı anlamı çıkmaz.

Kripto para ülkeyi kalkındırmaz ayrıca birçok ülke kripto paralara çeşit çeşit yasaklar koydu.

Ülkeyi kalkındırmak dediğim, çoğu insan kripto para ile ihtiyaçlarını giderebiliyordu. Niye kripto para var ki o zaman ödemeler yasaklandıysa?

Emirhandkee

Rütbesiz
İfade skoru
81
Ülkeyi kalkındırmak dediğim, çoğu insan kripto para ile ihtiyaçlarını giderebiliyordu. Niye kripto para var ki o zaman ödemeler yasaklandıysa?
Yine giderebilirler zor değil. Dolara veya TL'ye dönüştürür tekrar öder. ilk çıktığında kimse kripto para ile ödemeyi kabul etmiyordu. O zaman neden yapıldı?

parallel

Platinum Sample
İfade skoru
5.460
Yine giderebilirler zor değil. Dolara veya TL'ye dönüştürür tekrar öder. ilk çıktığında kimse kripto para ile ödemeyi kabul etmiyordu. O zaman neden yapıldı?

İlk çıktığında haberi yoktu çoğu firmanın. Sonradan duymaya başlayınca ödemelere kapıları açıldı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube