Minecraft hesabından IP adresi bulunur mu?

Silicone Android Uygulaması

wassen

Rütbesiz
İfade skoru
2
Merhaba. Bugün bir kişi Discord sunucusunda Minecraft Premium çekilişi yaptığını söyledi. 2 kişi davet etmek lazımdı. Bende ettim. Lazım değildi ama bir Minecraft sunucusuna katılmak için aldım. Sonra çekiliş bana çıktı. O da premiumu verdi. Arkadaşlarım da sunucudan çıkmış. O kişide sinirlendi ve premiuma kimin girip çıktığını görebildiğini ve IP adresimi gördüğünü söyledi. Sonra da ev adresimi yayacağımı söyledi. Sizce doğru mu? :(

1451

Rütbesiz
İfade skoru
34
Adresinizi net bir şekilde bulması olanaksız. Gözünüzü korkutmaya çalışmış ve başarmış da anlaşılan, umursamayın bu tarz tipleri.

hasanmerkit

Gold Sample
İfade skoru
908
Merhaba. Bugün bir kişi Discord sunucusunda Minecraft Premium çekilişi yaptığını söyledi. 2 kişi davet etmek lazımdı. Bende ettim. Lazım değildi ama bir Minecraft sunucusuna katılmak için aldım. Sonra çekiliş bana çıktı. O da premiumu verdi. Arkadaşlarım da sunucudan çıkmış. O kişide sinirlendi ve premiuma kimin girip çıktığını görebildiğini ve IP adresimi gördüğünü söyledi. Sonra da ev adresimi yayacağımı söyledi. Sizce doğru mu? :(
IP adresinden tam evinin adresini bulamaz. Öyle bir şey olsa o zaman onunda her bilgisi kolay bulunurdu ve bunun hesabı sorulurdu. Hemde sana gerek kalmadan.

Ben artık IP adresini bulacağım diyene https://ip-adresim.net/ sayfasının ekran görüntüsünü atıp bir şey yapmazsan adam değilsin diyorum ve dalga geçiyorum. Yani rahat olun. Yapabileceği en fazla şey DDOS saldırısıyla internetimi geçici kapatmak. Statik IP kullanmadığını da düşünürsek modemini kapatıp açarak IP değiştirirsin.

Bu arada IP adresim 46.1.132.24. Taliplerimi bekliyorum. Yalnızım. Kızlar saldırırsa daha iyi olur.
Umarım bu mesaj senin içini tamamen rahatlatır.

Olası tek risk şu olur ancak, evinde port açık bir sunucu açmışsındır ve işletim sisteminde bir açık vardır. Başka bir şey değil. Evinde hosting hizmeti verip büyük bir tüccar oldun mu?

İsmimBayaBayaCool

Gold Sample
İfade skoru
1.715

Burdan kendi IP adresini sorgula.

Şehir bile büyük ihtimal yanlış gözükür.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube