Microsoft Store'nin Yeni Teması Yayınlandı ! (Windows 11)

Silicone Android Uygulaması

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
Ben de seviyorum tasarım olarak ve teknik açıdan Win32'den çok daha günceller ve iyiler. Ama böyle hantallar işte. Bloatware çoğu insan için.
Microsoft niye bir şeyleri hızlı yapamıyor acaba? Windows'un çoğu şeyi hantal. Windows 10'un arayüzü akıcı değildi mesela.

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Microsoft niye bir şeyleri hızlı yapamıyor acaba? Windows'un çoğu şeyi hantal. Windows 10'un arayüzü akıcı değildi mesela.
Ben de bilmiyorum Hocam. Sanırım tekellikten gelen rahatlık ve tembellikten olsa gerek. Çok üşengeçler. Başka bir açıklama bulamıyorum.

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
Ben de bilmiyorum Hocam. Sanırım tekellikten gelen rahatlık ve tembellikten olsa gerek. Çok üşengeçler. Başka bir açıklama bulamıyorum.
Linux'un pazar payı yüksek olsaydı, böyle olmazdı bence.

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116

Steve Gates

Gold Sample
İfade skoru
1.992
Katkılarını kimse inkar edemez. Steve Jobs olmasaydı, şu an dünya farklı olurdu.
Evet Hocam ama eğer Apple'dan atılmasaydı bugün işletim sistemi piyasası bambaşka olabilirdi.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ben mi gelecekten geliyorum? Windows 11’in 2. Beta kanalı güncellemesinden beri var??
Evet var zaten. Başlık sahibine güncelleme yeni gitmiş sanırım.

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
Windows'a debloat şart. Ama arayüz fena olmamış.
GitHub'da debloat için araçlar var ama gene de %100 debloat mümkün değil. Microsoft'un el atması şart.

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
Buna sen bile inanmadım kabul et. Debloat konusunda iyi araçlar var ama özel isolar daha yararlı oluyor.
Evet, ben de inanmadım. NTLite var, debloat araçlarından daha faydalı. En iyi sonucu o veriyor. Ama, gene de %100 mümkün değil. Bazı şeyleri çıkartınca sorun çıkarmalarını da unutmayalım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube