Metal Tier List'inizi paylaşın

Silicone Android Uygulaması

furkh

Gold Sample
İfade skoru
405
https://tiermaker.com/create/metal-group-tier-list--15063585

1651761120538.png

*İron Maiden'cılar kusura bakmasın :censored:

İsmimBayaBayaCool

Gold Sample
İfade skoru
1.715
Capture.PNG

Rakinrolcü ve metalci SFuser arkadaşlarım kusura bakmayın ama sadece bunları biliyorum ve kendi bilgimle sıraladım.

TLP

Bronze Sample
İfade skoru
161
my-image (1).png

Linkin Park'ın bazı şarkıları benlik değil, Korn ve Slipknot'un şarkılarından sadece 3-4 tanesini dinledim.

System of a Down ise Türklere söyleyişlerinden dolayı en aşağıda, müziklerini de iyi bulmuyorum.

Bu arada, telefonda olduğumdan mı bilmiyorum ama pek fazla dinlemiş olduğum grubu bulamadım.

KS
furkh

furkh

Gold Sample
İfade skoru
405
75310 numaralı eki görüntüle

Linkin Park'ın bazı şarkıları benlik değil, Korn ve Slipknot'un şarkılarından sadece 3-4 tanesini dinledim.

System of a Down ise Türklere söyleyişlerinden dolayı en aşağıda, müziklerini de iyi bulmuyorum.

Bu arada, telefonda olduğumdan mı bilmiyorum ama pek fazla dinlemiş olduğum grubu bulamadım.
Mobilde logolar tek sıra halinde gözüküyor yana kaydırmamız lazım ama olmuyor.

Andar Han

Silver Sample
İfade skoru
133
Metal ve tier, hah. Saçmalamayınız. Tier belli, metal olan ve olmayan. Yapanın sınıflandırılma derdi neydi? Senin sınıflandırma usulün ne? Çoğunluğuğa karşı ama coğunluk derdinde, yersen.

Son düzenleme:

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
Metal ve tier, hah. Saçmalamayınız. Tier belli, metal olan ve olmayan. Yapanın sınıflandırılma derdi neydi? Senin sınıflandırma usulün ne? Çoğunluğuğa karşı ama coğunluk derdinde, yersen.
Kişisel zevklere göre olduğunu herkes biliyor. Sana göre iyi mi? S tier. Bu kadar takmaya gerek olduğunu düşünmüyorum.

Andar Han

Silver Sample
İfade skoru
133
Kişisel zevklere göre olduğunu herkes biliyor. Sana göre iyi mi? S tier. Bu kadar takmaya gerek olduğunu düşünmüyorum.

Şu türünde, popülizme kurban gittiğini görmek insanı hüzünlendiriyor ama ne yaparsın, çağın hali bu.

TLP

Bronze Sample
İfade skoru
161
İnsanlar sevdiği ve dinlediği müzik türünün gruplarını kendi zevklerine göre sınıflandırıyor işte ne kadar seviyorsa veya müziklerini iyi buluyorsa, kimse kimseye bağlı olarak veya yaranmak için atıyorum Avenged Sevenfold'u s tier yapmıyor ki sorun ne bu kadar? Ha öyle yapan varsa da yapmasın zaten gerek yok.

Küçük bir listeye, hele ki bizi ilgilendirmeyen ve başkalarına ait olan bir listeye bu kadar anlam yüklemeye gerek yok. İsteyen benim sevmediğim System of a Down'u da en tepeye koyabilir benim umrumda değil ve anlam yüklemem, zevkler ve renkler.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube