"Mesajlar otomatik birleştirildi" Yazısının kalkma durumu.

Silicone Android Uygulaması

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
1617464136458.png

Bir forum üzerinde bir yazıyı çirkin hale getiren ve boş yer kaplayan başka bir yazı görmedim açıkçası ben.

Bence kaldırılması gereken boş bir yazı.

Bildirim gidiyorsa yine gitsin ama bu yazı cidden kötü oluyor.

KS
OnTheRoonKilled

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
Biraz karışıklığa sebebiyet veriyor bu olmadan ama daha sade hali getirilebilir.
Örnek olarak yazının sağ alt köşesine gelebilir veya onun yerine ince iki çizgi arasına daha hoş duracak şekilde yerleştirilebilir.

örnek olarak;
-------------------------------------------------------
Mesaj otomatik olarak birleştirildi

Bunun gibi daha hoş durabilecek birşey daha iyi olacaktır bence. Tabi çizgiler biraz daha yakın olacak yazıya.

Big Daddy

Silver Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
2.224
Bunu kaldırınca eklemelerde gelen bildirim de kalkıyor diye biliyorum. Şimdi biri bu yöntemle mesaj yazınca konu yükseltilmiş oluyor ama diğer türlü kalıyor olduğu gibi.

Peki alternatif olarak ne önerirsiniz?

Yerine çizgi çekilsin veya ayrı bir mesaj olarak sayılsın. Yazısız birleşince bildirimler göçüyor.

yk38

Gold Sample
İfade skoru
965
Bildirim sorunu olmazsa kaldırılabilir fakat kaldırılmazsa daha güzel olur bence. Yoksa bazı mesajlarda mesajların sonradan birleşip birleşmediği veya ekleme yapılıp yapılmadığı anlaşılmıyor.

Örnek olarak yazının sağ alt köşesine gelebilir veya onun yerine ince iki çizgi arasına daha hoş duracak şekilde yerleştirilebilir.

örnek olarak;
Mesaj otomatik olarak birleştirildi

Bunun gibi daha hoş durabilecek birşey daha iyi olacaktır bence. Tabi çizgiler biraz daha yakın olacak yazıya.
Eklenti o şekilde ayarlama yapmaya izin vermiyor.

Technopat'taki gibi sağ altta "mesaj düzenlendi" gibi bir şey gelebilir.
Zaten var.

Big Daddy

Silver Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
2.224
Bildirim geldi (y)
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@ForumMember belli bir süre sonra yazılırsa ayrı mesaj olsun ama ondan önce yazılırsa birleşsin, var mı böyle bir şey? 1 aydan eski bir konumuza cevap gelmemiş ama çözümünü bulmuşuz diyelim, girip yazınca hem bildirim gitsin hem de çözüm olarak seçebileceğimiz ayrı bir mesaj olsun. TP'de bundan bayağı muzdariptim.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube