Mesajı düzenleyip "silindi" yazanlar uyarı almalı

Silicone Android Uygulaması

Vesemir

Gold Sample
İfade skoru
1.250
Seni bu kadar rahatsız eden ne ki? Gayet normal bişey. Her kullanıcının başına gelebiliyor. Bunu da moderatörler siliyor. Hayır mod olsan tamam uğraşmak istemiyor derim ama neden bu serzeniş. Sebebi açıklanmasına rağmen devam ediyorsun bide.
Düşünüp yazsın o zaman sonradan bu tarz bir olayla karşılaşmasın. Düşünmeden yazıp sonradan silindi yazmak saçma.

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
Dediğim şey mantıklı. Bunu savunuyorum sadece. Haklı sebebi olanlara uyarı verilmez bu kadar basit. Bu bir serzeniş değil ki.
Bana göre değil. Moderatörler nereden bilebilirler bunun yanlışlıkla yazılıp yazılmadığını. Yanlışlıkla konuya yazmış olabilir.Belki düzenlendikten önce ne yazdığını görebiliyorsa olabilir ama yine de gereksiz bir sistem olur. Ayrıca siliyorlar zaten sildikleri şeyden uyarı yemesi saçma değil mi?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Mesaj silme yok de mi? Bunun mesaj silmeden farkı ne? Eğer bunu yapanlar uyarı almazsa kurallar çelişiyor.

Ayrıca direk uyarı alsınlar demiyorum bunun yerine mesaj silme de getirilebilir.
Her mesajı silmiyorlar. Ben 1-2 kere kendimi raporlamıştım bu durumda kaldığım için 1 tanesini silmişlerdi bi tanesini silmemişlerdi. Bunun için konu açılması bile saçma. Moderatörler hallediyor zaten.

KS
PuMaT

PuMaT

Silver Sample
İfade skoru
1.019
Bana göre değil. Moderatörler nereden bilebilirler bunun yanlışlıkla yazılıp yazılmadığını. Yanlışlıkla konuya yazmış olabilir .Belki düzenlendikten önce ne yazdığını görebiliyorsa olabilir ama yine de gereksiz bir sistem olur. Ayrıca siliyorlar zaten sildikleri şeyden uyarı yemesi saçma değil mi?
Düzenlenmeden önceki mesajları görebiliyorlar. Uyarı yeme konusunda dedim zaten dozunu moderasyon ayarlasın diye.

KS
PuMaT

PuMaT

Silver Sample
İfade skoru
1.019
Her mesajı silmiyorlar. Ben 1-2 kere kendimi raporlamıştım bu durumda kaldığım için 1 tanesini silmişlerdi bi tanesini silmemişlerdi.
Ben kurala göre konuşuyorum.

İsteğe göre konu, mesaj veya üyelik silmiyoruz. Bu işlemleri yaparken sonradan pişman olacaksanız, iki kere düşünün.

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
Düzenlenmeden önceki mesajları görebiliyorlar. Uyarı yeme konusunda dedim zaten dozunu moderasyon ayarlasın diye.
Önceki mesajı görebiliyorlarsa olabilir.

KS
PuMaT

PuMaT

Silver Sample
İfade skoru
1.019
@The Executioner,

Demek istediğim şeyi anlamışsınız, karar sizin. Daha fazla tartışmaya gerek yok artık. :)

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube