Mercedes-Benz VS BMW

Mercedes-Benz Vs BMW

• Toplam oy
    29
Silicone Android Uygulaması

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
Önünü basıcaksın al sana gayış makine.

fghfghfghhgh.jpg

Mercedes'te de C180 çok hoşuma gidiyor. Peder 2017'de ikinci elini 54.000 TL'ye almıştı. Bazen üzülüyorum keşke satmasaydı diye.

Aldığımız C180 takla atmıştı bu arada. Normalde de o kadar ucuz muydu yoksa takla attı diye mi fiyatı düştü orasını bilmiyorum.

Mercedes'çiyim ama BMW'nin bazı arabaları çok güzel.

x5_8888426138vy.jpg

Aware

Silver Sample
İfade skoru
1.437
Önünü basıcaksın al sana gayış makine.

58254 numaralı eki görüntüle

Mercedes'te de C180 çok hoşuma gidiyor. Peder 2017'de ikinci elini 54.000 TL'ye almıştı. Bazen üzülüyorum keşke satmasaydı diye.

Aldığımız C180 takla atmıştı bu arada. Normalde de o kadar ucuz muydu yoksa takla attı diye mi fiyatı düştü orasını bilmiyorum.

Mercedes'çiyim ama BMW'nin bazı arabaları çok güzel.

58256 numaralı eki görüntüle
Hocam iyi fiyatmış vallaha. Taklalı diye galiba.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Ford'cuyum. Hayatım Transit'ler, Connect'ler, ile geçti. Transit'in o karizmatik motor sesi halen daha aklımda.

Connect'i ise sağlamlığıyla tanırım. Kornet diye geçer halk dilinde. Cidden sağlam arabadır bu arada. Broadway'i ortadan ikiye bölmüşlüğü vardır. Taşı vursan taşı yarar öyle bir arabadır. Tabii bahsettiğim 2012 yılına kadar üretilen kasaları. 2013 sonrası üretilen yeni kasa Connect'ler pek sevilmez 2012 öncesi üretilenler kadar.

Ford'un en sevdiğim arabaları eski Taunus'lar, Mondeo'lar ve Explorer SUV'leri.

KS
Mansion

Mansion

Silver Sample
İfade skoru
921
Ford'cuyum. Hayatım Transit'ler, Connect'ler, ile geçti. Transit'in o karizmatik motor sesi halen daha aklımda.

Connect'i ise sağlamlığıyla tanırım. Kornet diye geçer halk dilinde. Cidden sağlam arabadır bu arada. Broadway'i ortadan ikiye bölmüşlüğü vardır. Taşı vursan taşı yarar öyle bir arabadır. Tabii bahsettiğim 2012 yılına kadar üretilen kasaları. 2013 sonrası üretilen yeni kasa Connect'ler pek sevilmez 2012 öncesi üretilenler kadar.

Ford'un en sevdiğim arabaları eski Taunus'lar, Mondeo'lar ve Explorer SUV'leri.
Biz de az binmedik Transit'e :cool:

Amiral Tulpar

Silver Sample
İfade skoru
1.084
Yıldıza rütbe sorulmaz ;)

ShimadaSensei

Gold Sample
İfade skoru
1.421
Biz de niyeyse her seçimden önce araba çıkartıyoruz ülkecek.

Tesla'dan başka araba mı var ki? Kendi kendini sürüyor araba. Gayet de oturmuş teknolojisi var, mis gibi makina. YouTube'dan bakabilirsin sürüş deneyimlerine. Efsane bir şey.

KS
Mansion

Mansion

Silver Sample
İfade skoru
921
Biz de niyeyse her seçimden önce araba çıkartıyoruz ülkecek.

Tesla'dan başka araba mı var ki? Kendi kendini sürüyor araba. Gayet de oturmuş teknolojisi var, mis gibi makina. YouTube'dan bakabilirsin sürüş deneyimlerine. Efsane bir şey.
Fakat çok fazla hatası mevcut Tesla'nın.

ShimadaSensei

Gold Sample
İfade skoru
1.421
İnternete yazıp deneyin dikkat edinde hataların içinde boğulmayın. :)

(O kadar hata yok tabii ki fakat ciddi sorunları olduğu kesin.)
Şimdi insan yapımı bir şey hatasız olmaz elbet, kaç yıldır yapıyorlar dizel araçlarda bile hatalar çıkabiliyor. Bakayım biraz hatalara. Fakiriz hocam, gözümüzde cennetten inmiş gibi duruyor böyle şeyler. Mazur gör 🤭

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube