Mekanik klavye konuşalım!

Silicone Android Uygulaması

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Baya iyi, Libra ise sessiz yoksa sesli. Basım hissiyatı güzel, optik ve 0.2 ms tepkime süresi.
Bloody ekipman dizesim var. TL-80 çok hoşuma gitti. Şimdi MP-50RS alacağım Mousepad olarak. Evet HyperX Fury S daha iyi ama görsellik olarak istediğim şekilde değil. MP-50RS daha şık geldi gözüme. Alırsam incelemesi de gelecek. Klavye olarak ülkemizde pek seçenek olmadığı için belki başka bir klavye alırım. LK Switch baya övülüyordu. Libra alırım bende alırsam. Sesli klavye sevmem. Gece ev ahalisini rahatsız etmek hakkım değil.

rohatbaba123

Silver Sample
İfade skoru
1.041
Bloody ekipman dizesim var. TL-80 çok hoşuma gitti. Şimdi MP-50RS alacağım Mousepad olarak. Evet HyperX Fury S daha iyi ama görsellik olarak istediğim şekilde değil. MP-50RS daha şık geldi gözüme. Alırsam incelemesi de gelecek. Klavye olarak ülkemizde pek seçenek olmadığı için belki başka bir klavye alırım. LK Switch baya övülüyordu. Libra alırım bende alırsam. Sesli klavye sevmem. Gece ev ahalisini rahatsız etmek hakkım değil.
Ben de öyle yapcaktım apaç diyo boşver

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Ben de öyle yapcaktım apaç diyo boşver
Hocam ney size hoş geliyorsa onu alın. Başkalarının sözünü dinlemeyin bence. :) Apaçi'nin ki tavsiye sadece. Zorlamıyor sizi bir şeyler için. :D Ama haklı da. Daha iyi ürünlerde bakılabilir başka markalara ait.

rohatbaba123

Silver Sample
İfade skoru
1.041
Hocam ney size hoş geliyorsa onu alın. Başkalarının sözünü dinlemeyin bence. :) Apaçi'nin ki tavsiye sadece. Zorlamıyor sizi bir şeyler için. :D Ama haklı da. Daha iyi ürünlerde bakılabilir başka markalara ait.
Benim için görsellik daha önemli aslında, LK switch'i zaten seviyorum, klavye mouse fark etmez.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube