Maksimum 1100 TL’ye 1TB M.2 SSD önerisi

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
1100

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
Yukarıda ssd den anlamam demişsiniz. Herkes jd olanı öneriyor. Neden hala kingston alacağım diyorsunuz? Madem onu alacaktınız neden öneri istiyorsunuz . Zaten bildiğinizi okuyorsunuz
Biraz sert olmuş hocam. Sonuçta son karar her zaman alacak kişinindir. Bizler yardım için buradayız.
Dediğiniz doğru aslında; "yardım için sormuşsunuz, onlara kulak asmıyorsunuz." demişsiniz bir nevi.

Yine de; JD gibi bir markanın ürününü almak istemeyen birini anlarım kesinlikle.

Azexxes

Bronze Sample
İfade skoru
166
Biraz sert olmuş hocam. Sonuçta son karar her zaman alacak kişinindir. Bizler yardım için buradayız.
Dediğiniz doğru aslında; "yardım için sormuşsunuz, onlara kulak asmıyorsunuz." demişsiniz bir nevi.

Yine de; JD gibi bir markanın ürününü almak istemeyen birini anlarım kesinlikle.
Aynen onu kast etmistim de neyse benim isime yaradi. M2ssd bakiyordum zaten . Bunun 2tb olani ile 1tb olani ayni degil mi . Jd icin konusuyorum

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
Aynen onu kast etmistim de neyse benim isime yaradi. M2ssd bakiyordum zaten . Bunun 2tb olani ile 1tb olani ayni degil mi . Jd icin konusuyorum
2 TB olan model aynı şekilde kaliteli, alabilirsiniz.

Crucial P5, PNY CS3030, WD SN750, JD1000PRO indirimi bekleyebilirsiniz. Bu modeller hemen hemen aynı kalitededir.

KS
Radeon RX 5500M

Radeon RX 5500M

Rütbesiz
İfade skoru
363
JD1000PRO ile A2000 arasında hem kalite olarak, hem de hız olarak çok fark var. Kingston almayın derim.
Hocam marka bilindik, kendi kullandığım ram ssdde Kingston. Takdir edersiniz ki jd pek güven vermiyor. Casperın iyi bir modeli olması gibi.
JD1000PRO çok daha üst bir ürün hem kalite, hem hız olarak. Şahsen JD1000PRO alırdım, elbette son seçim sizin.
Değerlendireceğim hocam sağolun.
Yukarıda ssd den anlamam demişsiniz. Herkes jd olanı öneriyor. Neden hala kingston alacağım diyorsunuz? Madem onu alacaktınız neden öneri istiyorsunuz . Zaten bildiğinizi okuyorsunuz
İstediğimi alma hakkına sahibim değil mi? Ben sadece öneri istedim, sizden azar işitmeyi değil. Monster V20 almak istemeyenlerede aynısını yapıyormusunuz? Bir ara ilhan yılmazdan fazla savunuyordunuz.
Bu kadar sert cikismaya gerek yok. James Donkey isminin insana guven vermemesi cok normal bir durum bence. Urunler hakkinda bilgim yok.
Aynen öyle hocam, çok güzel açıklamışsınız.

Hamza Ensar Sağlam

Gold Sample
İfade skoru
2.272
Hocam marka bilindik, kendi kullandığım ram ssdde Kingston. Takdir edersiniz ki jd pek güven vermiyor. Casperın iyi bir modeli olması gibi.

Değerlendireceğim hocam sağolun.

İstediğimi alma hakkına sahibim değil mi? Ben sadece öneri istedim, sizden azar işitmeyi değil. Monster V20 almak istemeyenlerede aynısını yapıyormusunuz? Bir ara ilhan yılmazdan fazla savunuyordunuz.

Aynen öyle hocam, çok güzel açıklamışsınız.

Dediğim gibi markaya bakmamak lazım. Kingston'unda kronik sorunlu veya kötü ürünleri var Corsair'inde. Yani marka takıntılığı çok kötü ve yanlış bir şey.

KS
Radeon RX 5500M

Radeon RX 5500M

Rütbesiz
İfade skoru
363
Dediğim gibi markaya bakmamak lazım. Kingston'unda kronik sorunlu veya kötü ürünleri var Corsair'inde. Yani marka takıntılığı çok kötü ve yanlış bir şey.
Biliyorum hocam. Ama durum monster ile asusu karşılaştırmak gibi olduğundan arada kalıyorum. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Big Daddy

Silver Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
2.224
Biliyorum hocam. Ama durum monster ile asusu karşılaştırmak gibi olduğundan arada kalıyorum. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Bende uzun süredir kullandığım JD 9000 PRO olsa üste 200 lira verseler dahi sıfır A2000 ile değiştirmek istemem. Birisi WD Blue diğeri WD Black gibi. James Donkey diye güven vermemesini anlıyorum lakin alabileceğin en iyi ürün bu. Alternatif olarak Şimşek Hız CS3030 indirimi kovalayabilirsin, ara sıra Gaming Gecesi'ne düşüyor;

1 TB modelin indirime girdiğini en son mart ayının sonlarında görmüştüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube