Makale yazarları güncellendi

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Ve makalelere bakıyorum da o kadar kişi ne kadar az makale yazmış.
Adamın üniversite sınavı var 26'sında, forum açtı. Forumu açtığından beri de sürekli geliştiriyor. Şu an neredeyse 550 üye var. Moderasyon ekibi sağlam, makaleler de düzene girdi. Ya sen ne yapıyorsun? Bomboş bir eleştiri. Adamlar haber yapmak için haber mi yapsın? Haber niteliği taşıyan haberleri paylaşıyorlar işte.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Beklediğimi kim söyledi?
30516 numaralı eki görüntüle
Şu makale tarihlerine bak ben çok az yazıyorlar diyorum sen 100 makale mi yazsınlar diyorsun.
Dostum biz DH, SDN veya Technopat değiliz. Henüz yeni kurulmuş genç bir oluşumuz. Makale sitesi tam 1 ay Cache sorunu yüzünden güncellenmedi. Sorunu ancak çözdük. Ondan sonra ben Misaki ile defalarca artık yeni yazar alalım ve eski yazarları atalım diye konuştum. Lakin kendisinin o zamanlar kafası karışık olduğu için pek ilgilenemedi. Şimdi ilgilenebiliyor. Geçmişte olan geçmişte kalır. Biz geleceğe bakarız. Size de geleceğe bakmanızı tavsiye ediyorum. Bu haberleri insanlar yazıyor. Robotlar değil ki günde 50 tane makale yazsın.

crazy gulu gulu

Bronze Sample
İfade skoru
555

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
@crazy gulu gulu kişileri verirseniz o kişiler anlar nerede yanlış yaptıklarını. Böyle yaparak sadece eleştiri yapıyorsunuz, boş bir eleştiri.
Dediği kişiler şu an makale yazarı da değil bu arada. Castaft veya TheMarqE'yi kastediyor sanırım. İkisi de azledildi. Eleştiri yapacaksa sağlam argümanları olmalı. Böyle bol keseden atıp tutarak eleştiri yapamazsın.

TheMarqE

Silver Sample
İfade skoru
2.206
Sınavdan sonra açabilirdi.

Ben az makale diyorum sen haber yapıyorlar diyorsun. Aynen siz haklısınız.
Ne yapmaya çalışıyorsun? Ortalığı karıştırmak mı. Ortaya bir iddia koydun (bunun asılsız olduğunı düşünüyorum) şimdi de iddia'na kanıt sunmuyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube