Makale yazarı alımlarımız açıldı

Silicone Android Uygulaması
KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Para veriyor musun?
Paralı yazar alacak olsam R10'da konu açardım zaten, şu an gelirimiz olmadığı için vermiyorum fakat ileride belli bir gelirimiz olduğunda işini iyi yapanlara vereceğim tabii.

Mecnun Ç.

Gold Sample
İfade skoru
1.366
Paralı yazar alacak olsam R10'da konu açardım zaten, şu an gelirimiz olmadığı için vermiyorum fakat ileride belli bir gelirimiz olduğunda işini iyi yapanlara vereceğim tabii.
Bedavaya günde 2-3 makale yazacak birini zor bulursun.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Bedavaya günde 2-3 makale yazacak birini zor bulursun.
Ben günde 20-30 tane yazarım onların eksikliğini kapatırım o zaman, yapmak isteyen 5-10 kişi ÖM yazdı, ondan açtım konuyu.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Başvuru formunu sonradan gördüm, tekrar göndersem olur mu? 😞
Elbette.
İlgili yetkililer, benim formu şimdi doldurup da eğer kabul görürseniz Haziran sonu almanız gibi bir durum var mıdır? Daha sonra, alımın açık olmama gibi bir ihtimalle karşılaşmak istemiyorum ama yazmak da istiyorum, anlayacağınız üzere.
@MisakiTaro
Alımlar her daim açık olacak, başvurunuzu müsait olduğunuz bir zamanda yapın. :)

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Bu arada her zaman makale yazabilecek durumda olamıyor insan. Sınavlardır, ödevlerdir ya da başka bir sebepten ara vermek zorunda kalabiliyor keyfi olmadığı sürece ara vermek sorun oluşturmaz değil mi?

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Bu arada her zaman makale yazabilecek durumda olamıyor insan. Sınavlardır, ödevlerdir ya da başka bir sebepten ara vermek zorunda kalabiliyor keyfi olmadığı sürece ara vermek sorun oluşturmaz değil mi?
Biz zaten "Köle gibi çalışın" vs. demiyoruz. Normal şartlarda günde 2-3 makale yazabilecekseniz başvurabilirsiniz.

IlIIlIIIlIIIl

Silver Sample
İfade skoru
165
Olumsuz olanlara ne diye döneceğiz? "Reddedildiniz" vs. mi diyelim? 🤔
Yanlış anlaşılmaya sebep olmayacak, başvuranı demoralize etmeyecek, kafasında soru işareti bırakmayacak bir cevap olabilir. Ben de moderatörlük için başvuru yaptım geçen günlerde, koşulları da karşılıyorum ama dönüş yapılmadığı için attığım mail görülmedi mi, yanlış adrese mi gönderdim yoksa kabul mu edilmedim bilmiyorum.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Katılıyorum. Değerlendirme sonucu; yönüne bakılmaksızın bildirilmeli, başvuru sahibine.
Başvurular her daim açık değil, ya da o kişi o an görev için uygun olmuyor. Sonradan alıyoruz.

Her atılan e-postayı görüyoruz. Zaten yanlış adrese atsanız "Mail atılamadı" diye hata verir. Değerlendirildiğinde olumlu sonuç olursa özelden yazarız.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube