"makale.silicone-forum.com" mu "blog.silicone-forum.com" mu?

Hangisi?

• Makale

Oy: 44 58,7%
  • Blog

Oy: 17 22,7%
  • Diğer

Oy: 14 18,7%

• Toplam oy
    75
Silicone Android Uygulaması
KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Hocam, bence işi baştan hem görsellik hem de isim açısında yeni bir Silicone adının alınması, domainde forum ibaresinin olmaması çok daha sağlıklı olur. İş tabi sizin, karar da sizin olacaktır ama şu an için forum, eklemeyi düşündüğünüz makale ve ana sayfa kısmı için böyle olması daha uygun bence.
.com.tr almak kolay değil, ayrıca istemediğimi söyledim arkadaşlar. Neden ısrarcısınız bu kadar?

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
.com.tr almak kolay değil, ayrıca istemediğimi söyledim arkadaşlar. Neden ısrarcısınız bu kadar?
Direkt forum sitesi olmak yerine teknoloji sayfası olması için hocam. Makale ve ana sayfa için daha mantıklı bir alan adı olmuş olur böylece diye düşündük. Forum da bu sistemin bir parçası olacaktı yani, anlamışsınızdır zaten. Uzantı olarak net de düşünülebilir eğer kafanıza yatarsa.

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Direkt forum sitesi olmak yerine teknoloji sayfası olması için hocam. Makale ve ana sayfa için daha mantıklı bir alan adı olmuş olur böylece diye düşündük. Forum da bu sistemin bir parçası olacaktı yani, anlamışsınızdır zaten. Uzantı olarak net de düşünülebilir eğer kafanıza yatarsa.
Diyorum ki, bunun için ek masraf yapmak lazım. Belge lazım, çoğu arama motorunun baştan Crawl etmesi lazım. Bu da en baştan başlamak demek, sırf estetik için öyle şeylere gerek yok.

Sadece Subdomain önerisi istiyorum...

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Diyorum ki, bunun için ek masraf yapmak lazım. Belge lazım, çoğu arama motorunun baştan Crawl etmesi lazım. Bu da en baştan başlamak demek, sırf estetik için öyle şeylere gerek yok.

Sadece Subdomain önerisi istiyorum...
Hocam ben sizi anladım, istediğiniz şeye cevap vermediğimi biliyorum. Makale bence de, onu ankette belirtmiştim. Sadece işin daha başındayken bunu yapmak daha mantıklı olur çünkü uygun olan silicone adı diye düşündüğümü söylemek istedim sadece.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213

god

Bronze Sample
İfade skoru
578
Türkçe olması zorunlu mu?

LaMorte

Gold Sample
İfade skoru
2.297
Ben "yazi-silicone-forum.com" daha iyi olur diye düşünüyorum.

god

Bronze Sample
İfade skoru
578
makale.silicone-forum.com yerine article.silicone-forum.com daha estetik duruyor bence. Aklıma başka şeyler gelirse yazacağım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube