Lütfen daha önceden eklenmiş yazılımları eklemeyin

Silicone Android Uygulaması

P0WeR

Silver Sample
İfade skoru
2.283
Bazen gözden kaçabiliyor. 21 sayfa yazılım var. Her sayfada 20 yazılım var. Yaklaşık 420 yazılımın içinden gözüne ilişmemiş olabilir. Şahsen benim olmuştu. Ama olmuyor diye birden çok defa zorlamanın manası yok. Ama artık arama sistemiyle bulunabiliyor. :love: ?

crazy gulu gulu

Bronze Sample
İfade skoru
555
Ben hepsini aratıyorum ama aratma yerine Dev-C++ yazamıyorum. Çok kısa hatası veriyor yoksa onu da ekleyeceğim.

crazy gulu gulu

Bronze Sample
İfade skoru
555
Arama yeri yerine direkt sağ tarafta "Filtrele"'ye basıp oradan alfabetik olarak sıralayıp da bulunabilir.
Yazılımın ara yerine değil mi?
1618919136220.png

üldürülenkedy

Platinum Sample
Yönetici
İfade skoru
3.461
Buradan da aranabilir ama öyle isim kısa geldiğinde alfabetik olarak sıralayıp bakmak veya yazılımın alakalı kategorisine bakmak daha kesin olur. Direkt arama bölümüne yazınca bazen 2 kelime birleşik yazılınca çıkmıyor. Mesela bir ara "Core Temp" olması gerekirken "CoreTemp" şeklinde arandığı için önceden açılan yazılım bulunamayıp açılmıştı.

crazy gulu gulu

Bronze Sample
İfade skoru
555
Buradan da aranabilir ama öyle isim kısa geldiğinde alfabetik olarak sıralayıp bakmak veya yazılımın alakalı kategorisine bakmak daha kesin olur. Direkt arama bölümüne yazınca bazen 2 kelime birleşik yazılınca çıkmıyor. Mesela bir ara "Core Temp" olması gerekirken "CoreTemp" şeklinde arandığı için önceden açılan yazılım bulunamayıp açılmıştı.
Bulamadım o zaman ekliyorum.

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Yazılımı sadece belirli kişiler eklemeli. Anasının karnından doğan 50 tane yazılım koyuyor. Ben mesela hiç koymadım, koymayacağım da.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube