LGS'nin kötü geçmesi

Silicone Android Uygulaması

Kawnes

Bronze Sample
İfade skoru
917
Merhaba, sınava girdik sözel bölüm kolay geçmesine rağmen izlediğim videoda ki aklımda kalan bir çok soru yanlış çıktı 350 puan bile alamayacağımı düşünüyorum. Şuan sadece beklemekten başka çarem yok ama.

Hatırladıklarıma göre;
Türkçe: 5 yanlış
İnkilap: 0 yanlış
Din: 0 yanlış
İngilizce: 1 yanlış
Matematik: 4 yanlış ( 4 soru yapmıştım )
Fen: 4 yanlış

Matematiğin beni bitrdiğini düşünüyorum.

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
Merhaba, sınava girdik sözel bölüm kolay geçmesine rağmen izlediğim videoda ki aklımda kalan bir çok soru yanlış çıktı 350 puan bile alamayacağımı düşünüyorum. Şuan sadece beklemekten başka çarem yok ama.

Hatırladıklarıma göre;
Türkçe: 5 yanlış
İnkilap: 0 yanlış
Din: 0 yanlış
İngilizce: 1 yanlış
Matematik: 4 yanlış ( 4 soru yapmıştım )
Fen: 4 yanlış

Matematiğin beni bitrdiğini düşünüyorum.
Geçmiş olsun da bence böyle bir konu açmanıza gerek yoktu , yanlış anlamayın konunuza önemsiz, gereksiz vs. demiyorum ama bu konuya yazabileceğimiz, yardım edebileceğemiz ve ya tartışabileceğimiz bir şey yok, bence bunun yerine profil mesajı yazmanız daha iyi olurdu. :)

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Benimde. Sözel iyiydi. Matematik 2 soru yaptım Fen'de 11 soru yaptım.

Besim Tibuk

Gold Sample
İfade skoru
2.118
Eğer üniversite hedefin varsa evine yakın olan anadolu liselerini araştır, tercih döneminde de kekoların doluşmadığı bir okul yaz.

Lise önemli değil.

KS
Kawnes

Kawnes

Bronze Sample
İfade skoru
917
Hocam, diğer kişilerin nasıl geçti? Eğer sınav çoğu kişi için kötü geçmişse belli bir noktada yüzdelik daha önemli.

Hocam arkadaşlarımla konuştum onların sözeli güzel gelmiş sayısalda batırmışlar, galiba sözeli tek kötü yapan benim 😥

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
LGS bir öğrencinin sonu değil, merak etme. Ben de böyle düşünürdüm zamanında, ama öyle olmadığını anladım. Şu an LGS puanıyla bile almayan, okul puanıyla alan bir anadolu lisesindeyim. Ama daha iyi oldu benim için. Buradaki öğrenciler serseri değil, tembel değil. Çoğu çalışıyor. Onlara ayak uydurarak ben de çalışıyorum. Öğretmenler de fena anlatmıyor dersleri. İstediğin puan gelmezse, hedefini tutturamazsan üzülme kısacası. Çalıştığın taktirde her lisede başarılı olacaksın.

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
Ana dersler biraz sıkıntı olmuş. Bir de Türkiye geneli sonucu görmeli. Örneklerini çokça gördüğümüz üzere nice fen liselerinde okuyan kişiler bile üniversite sınavında batirabiliyor. Hangi lisede olursaniz olun, daha dikkatli olup güzel bir üniversiteye gidebilirsiniz. Rahatlayıp güzel yönlerinden bakmaya çalışın.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube