LGS'de 350 üzeri alabilir miyim?

Silicone Android Uygulaması

dolaroldu1tl

Gold Sample
İfade skoru
1.042
Türkçe 18 doğru 2 yanlış
Fen 15 doğru 5 yanlış
İngilizce 10 doğru 0 yanlış
Din 9 doğru 1 yanlış
İnklap 9 doğru 1 yanlış (bilgi sorusu çıkmazsa)
Matematik 5 doğru 1 yanlış veya 4 doğru 2 yanlış olabilir
(Ortalama doğru yanlış sayılarım)

Sizce kaç puan alırım?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Fen daha iyi olabilir daha iyisini yapabilirim

KS
dolaroldu1tl

dolaroldu1tl

Gold Sample
İfade skoru
1.042
Matematik çok kötü, onu düzeltseydin iyi olurdu. Neyse. Sınava bağlı bu arada alacağın puan. Şimdi desem alırsın, yalan söylemiş olurum.
Hocam karne notumla Anadolu'ya gideceğim 350 üstü almak isteme sebebim ailem.

Daha girmediniz, değil mi? Girin, ondan sonra bakalım. Şu an pek de sağlıklı olmaz gibi.
Zaten kesin demiyorum hocam ben tahmini olarak site ve uygulamalardan hesapladığımda 370-380 civarı çıkıyor ama bilmiyorum.

JokMagics

Gold Sample
İfade skoru
5.023
Hocam karne notumla Anadolu'ya gideceğim 350 üstü almak isteme sebebim ailem.

Zaten kesin demiyorum hocam ben tahmini olarak site ve uygulamalardan hesapladığımda 370-380 civarı çıkıyor ama bilmiyorum.
Bu arada puana bakma, yüzdelik kat kat önemli. Haberin olsun.
Mesela ben ilk puanımı gördüm açıklandığında, 474. Ama yüzdeliğim 0.44. Puanıma göre çok çok iyiydi.

İfade skoru
1.149
Düzgün bir yere gitmek istiyorsan en azından Sözel sorularını 50'de 50 yapman gerekli. Sayısala yapacak bir şey yok. 350 puan ve diploma notu ile gideceğin Anadolu Lisesi'nden hayır gelmez, kendinizi kandırırsınız anca.

KS
dolaroldu1tl

dolaroldu1tl

Gold Sample
İfade skoru
1.042
370 civarı alabileceğini tahmin ediyorum. Senden biraz daha iyi yapmıştım ben zamanında ve tam 400 puan aldım. Ancak puan önemli değil, yüzdelik önemli.
Ailem yüzdelikten pek anlamıyor zaten karne notumla gideceğim o yüzden 350 üzeri olması önemli benim için.

KS
dolaroldu1tl

dolaroldu1tl

Gold Sample
İfade skoru
1.042
Düzgün bir yere gitmek istiyorsan en azından Sözel sorularını 50'de 50 yapman gerekli. Sayısala yapacak bir şey yok. 350 puan ve diploma notu ile gideceğin Anadolu Lisesi'nden hayır gelmez, kendinizi kandırırsınız anca.
Eğitim her yerde aynı (meslek ve imam-hatipler harici) liseler sadece arkadaş çevresi için önemli demişti Türkçe hocası, bu arada sözeli fulleyebilirim.

İfade skoru
1.149
Eğitim her yerde aynı (meslek ve imam-hatipler harici) liseler sadece arkadaş çevresi için önemli demişti Türkçe hocası, bu arada sözeli fulleyebilirim.
Sözeli fulleyip Fen Bilimleri dersinden yanlış sayını en aza indirip 16-17 net yapıp Matematikten 5 doğru 0 yanlış falan yaparsan 350'yi rahat geçersin.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube