LGS'de 12 birinci sorunsalı!

Silicone Android Uygulaması

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Şu an net bir açıklama var mı bilmiyorum ama eğer 12 tane ise millet düşük aldım diye üzülmesin, geçen sene 150 veya 200(tam hatırlayamadım) kişi birinci oldu. Matematik sorularına baktım ve kendi adıma bir 9. sınıf olarak kısmen kolay geldi. Altını çiziyorum 9 olarak. Yüzdelikler hakkında tahminim; %2 ve üzeri okullar dilimlerini yukarı, diğerleri aşağı çeker. Mesela benim okulum 2,5'tan 1,5'a yükseldi geçen sene.

Ayhan36

Silver Sample
İfade skoru
1.990
12 yaşında değil. 8 yaşında, doğru bilgi yayalim.
Şu an net bir açıklama var mı bilmiyorum ama eğer 12 tane ise millet düşük aldım diye üzülmesin, geçen sene 150 veya 200(tam hatırlayamadım) kişi birinci oldu. Matematik sorularına baktım ve kendi adıma bir 9. sınıf olarak kısmen kolay geldi. Altını çiziyorum 9 olarak. Yüzdelikler hakkında tahminim; %2 ve üzeri okullar dilimlerini yukarı, diğerleri aşağı çeker. Mesela benim okulum 2,5'tan 1,5'a yükseldi geçen sene.
Kesin sonuçlar açıklanmadı daha.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Geçen TP de biri sadece mantığı ile soruları çözermiş belki o birinci olmuştur bir bakayım.
Öyle konuşanlar genelde plastikten yapılıp, içi havayla dolan şeylerdir. He koyarsan daha egolu olur.:whistle:
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Kesin sonuçlar açıklanmadı daha.
O yüzden sorunsal, ben de sonuçlar açıklanmadan X okulu nasıl paylaşım yaptı onu anlamadım?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube