LGS sınavınız nasıl geçti?

Silicone Android Uygulaması

crazy gulu gulu

Bronze Sample
İfade skoru
555
Size 'Mal ' demedim, kimseye de demedim, sorulara uzaydan gelmiş diyorsunuz, ileriki sınıflarda evren dışı mı olacaklar?
Ben demedim ama bu 13 yaşındaki çocuklar için fazla. 80 dakika vermişler 20-30 fene gitti ne kaldı 60 60 dakika da o soruları çöz sonra kontrol et bakalım her biri 1 sayfa ve bazı sorular karışıktı.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Ben demedim ama bu 13 yaşındaki çocuklar için fazla. 80 dakika vermişler 20-30 fene gitti ne kaldı 60 60 dakika da o soruları çöz sonra kontrol et bakalım her biri 1 sayfa ve bazı sorular karışıktı.
Herhangi bir soru örneği var mı ? Önden yargılama yapmayalım.

İrfan

Bronze Sample
İfade skoru
2.357
Bu sorulara zor diyorsunuz, 11-12 ve Üniversite görmediniz daha.
Size 'Mal ' demedim, kimseye de demedim, sorulara uzaydan gelmiş diyorsunuz, ileriki sınıflarda evren dışı mı olacaklar?
Cocuklar 8. sinif. Sen onlarin yasindayken bu tarz sorulari gormedin bile. Simdiki aklini 8. siniftaki cocuklarla karsilastirma, kendi yasitlarinla karsilastir. :D

Bir de gelip universite sinavina ne diyeceksiniz diyorsun, idrak edemiyor musun bunun mantikli olmadigini?

7777

Gold Sample
İfade skoru
2.379
@Bella ciao, Bende 11-12 sorularını gördüm, geçtim. Bana kolay geldi başkasına gelmeyebilir. Dediğin saçma olmuş. Sen 25 yaşında olduğuna emin misin :D

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
valla hatırlamıyorum matdan 3 net yapmıştım
Ben 0 net yapmıştım. Ona rağmen 360 puan aldım xd.

Sınavı kötü geçen knklarım canını sıkmasın. Lisede TYT ve AYT'ye abanırsınız olur biter. Bir de düşük puanlı ve ortamı kötü bir liseye giderseniz kimseyle arkadaş olmayın.

1622977515306.png

Ek olarak bence cevap anahtarı yayınlanınca kaç puan aldığınızı öğrenmeye çalışmayın. Sonuçların açıklanacağı günü bekleyin. O zaman kadar sınav stresi olmadan vakit geçirirsiniz en azından.

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
Onunuze bakin siz.
İyi bir ön değil gibi:
1622977412271.png

Çıktığında tekrar değerlendirme yaparım, yorumum biraz genel olmuş olabilir. :(
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Evet, fakat fark ettim önden yargılama yapmamam gerekirdi, soruları görmedim daha önce.
Knk cidden zordu, ben de yapamadıysam zordur yani :)
Yapamadığım bir soru. Hatırlayan varsa ifadeyi yazsın:
1622977582905.png

KS
D

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
Matematik dışında mükemmel geçti neredeyse. Matematik konusunda haksızlık yapıldığını düşünüyorum. 2019'un 2-3 katı daha zordu.
Ne haksızlığı? Önceki yıl örnek sorulardan çıkacak denilmişti, sınavdan sonra çözdüm alakası bile yoktu. Ortada bir haksızlık yok.

Erdem

Gold Sample
İfade skoru
1.319
Beyler sıkmayın canınızı dünyanın sonu değil. Zaten LGS'de YKS gibi mesleğinizi belirleyen bir sınav da değil. Takmayın rahatlayın biraz LGS bitmiş olum sabahlara kadar doya doya oyun oynayın rahatlatın kendinizi.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
İyi bir ön değil gibi:
25677 numaralı eki görüntüle

Knk cidden zordu, ben de yapamadıysam zordur yani :)
Yapamadığım bir soru. Hatırlayan varsa ifadeyi yazsın:
25680 numaralı eki görüntüle
Bu kadar aşırı olması çok mantıksız, çözülebilir ama dediğiniz gibi ergenliğe yeni girmiş sorumluluk duygusu yeni gelişen bireylere çok ağır yüklemek aşırı mantıksız, ileride stres yönetimi olamayacatkır.

Lise'yi pek de kafanıza takmayın aşırı iyi bir lise de okumadım, üniversite daha önemli.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Daha mı kolay daha mı zor ?

dolaroldu1tl

Gold Sample
İfade skoru
1.042
Sözel çok kolaydı fen idare eder ama Matematik o kadar kötüydü ki 2 soru yaptım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube