Lexar Jumpdrive V100 Halen Alınır Mı?

Silicone Android Uygulaması

540536195

Bronze Sample
İfade skoru
1.805
@PossibleTurco hocamın bununla ilgili bir incelemesi vardı, bulamadım. İncelemedeki yazma hızı grafiğinde keskin iniş çıkışlar vardı. Bu yüzden kendisinden ister istemez soğumuştum. Ancak sonradan elimdeki 16GB'lık Toshiba TransMemory'nin kapasite anlamında yetmediğini fark ettim ve 32GB'lık bellek arayışına geçtim.

Sonra aklıma Jumpdrive V100 geldi ve sizlerin bellek hakkında memnun olup olmadığınızı merak ettim ve sormak istediğim birkaç sorum var.

Bu USB bellek, önemli verileri veya işletim sistemi imajlarını saklamak için güvenilir mi? Herhangi bir dosya hatası ile karşılaştınız mı?​
@PossibleTurco Hocam grafiğinizdeki iniş çıkışlar normal mi, hepsinde var mı?​
Bu belleğin Micron ve SanDisk yongalı sürümleri varmış ve bu konuda SanDisk daha iyiymiş. Hangi yonga olduğunu öğrenmenin bir yolu var mı, yoksa bu bir piyango mu?​
Sonuç olarak bu USB belleği önerir misiniz?​

Son düzenleme:

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Bu USB bellek, önemli verileri veya işletim sistemi imajlarını saklamak için güvenli mi? Herhangi bir dosya hatası ile karşılaştınız mı?
Karşılaşmadım şahsen. İki kez işletim sistemi kurdum.
@PossibleTurco Hocam grafiğinizdeki iniş çıkışlar normal mi, hepsinde var mı?
Bende yok mesela, onda cihazın eski olmasından dolayı vb. sorunlar olmuş olabilir.
1628091925724.png

Bende böyle.
Bu belleğin Micron ve SanDisk yongalı sürümleri varmış ve bu konuda SanDisk daha iyiymiş. Hangi yonga olduğunu öğrenmenin bir yolu var mı, yoksa bu bir piyango mu?
Piyango.
Sonuç olarak bu USB belleği önerir misiniz?
Öneririm. 35 liraya rakipsiz.

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Gayet iyi. 1 kere Windows 11 1 kere Windows 10 1 kere Kde Neon 1 kere Pop!Os kurdum sıfır sıkıntı.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Hocam grafiğinizdeki iniş çıkışlar normal mi, hepsinde var mı?
Benim cihazım eski. USB 3.0 portları da anakarta bağlı değil. O yüzden gecikmeler olabiliyor. Bundan dolayı da inişli çıkışlı bir grafik var. Ama @Astroscott'da yok. Cihaza bağlı.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
@PossibleTurco hocamın bununla ilgili bir incelemesi vardı, bulamadım. İncelemedeki yazma hızı grafiğinde keskin iniş çıkışlar vardı. Bu yüzden kendisinden ister istemez soğumuştum. Ancak sonradan elimdeki 16GB'lık Toshiba TransMemory'nin kapasite anlamında yetmediğini fark ettim ve 32GB'lık bellek arayışına geçtim.

Sonra aklıma Jumpdrive V100 geldi ve sizlerin bellek hakkında memnun olup olmadığınızı merak ettim ve sormak istediğim birkaç sorum var.

Bu USB bellek, önemli verileri veya işletim sistemi imajlarını saklamak için güvenilir mi? Herhangi bir dosya hatası ile karşılaştınız mı?​
@PossibleTurco Hocam grafiğinizdeki iniş çıkışlar normal mi, hepsinde var mı?​
Bu belleğin Micron ve SanDisk yongalı sürümleri varmış ve bu konuda SanDisk daha iyiymiş. Hangi yonga olduğunu öğrenmenin bir yolu var mı, yoksa bu bir piyango mu?​
Sonuç olarak bu USB belleği önerir misiniz?​

Kendim de İmaj saklamak için aldım. Çok memnunum, kesinlikle öneririm.

P0WeR

Silver Sample
İfade skoru
2.283
Azıcık konuyu hortlatiyirum.
Bu USB bellek, önemli verileri veya işletim sistemi imajlarını saklamak için güvenilir mi? Herhangi bir dosya hatası ile karşılaştınız mı?
Bence gayet güvenli. Bende 2 adet var. Sırasıyla kurduklarım şöyle.3 kere Windows 11, 3 kere Gentoo, 2 kere Pop OS, 1 kere Big Sur.

Bu belleğin Micron ve SanDisk yongalı sürümleri varmış ve bu konuda SanDisk daha iyiymiş. Hangi yonga olduğunu öğrenmenin bir yolu var mı, yoksa bu bir piyango mu?
Satin almadan öğrenmenin bir yolunu ben bilmiyorum. Aldıktan sonra çeşitli programlarla bakılıyordu ama adlarını unuttum :d

Sonuç olarak bu USB belleği önerir misiniz?
Ben öneririm. Bu fiyattaki bir USB bellek için gayet hızlı ve sağlam.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Cruzer Blade ya da V100 alınabilir.
Cruzer Blade denen vasat bellek asla alınmaz. Malzeme kalitesi leş gibi, bir fırın kadar ısınıyor, USB 2.0 olduğu için aşırı yavaş. Parasını asla hak etmiyor. USB 2.0 bellek alınmaz 2021 yılında. @Samotne3030'a sorun aha. O da Cruzer Blade mağduru. SanDisk'in en giriş seviyesi ürünü. Haliyle kaliteli değil. Alıp kimsenin mağdur olmasını istemiyorum Cruzer Blade leşini. USB girişi plastik olduğu için kolayca kırılabiliyor. Almayın, aldırmayın, aldırtmayın, önermeyin!

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube