Lenovo Ideapad 5800H almakla hata mı ettim?

Silicone Android Uygulaması

Dream

Gold Sample
İfade skoru
336
Bildiğiniz -ya da bilmediğiniz üzere- İtopya'da Lenovo Ideapad Gaming 3 15ACH6 model indirime girdi, almayı başardım. Şimdi sorgulamaya başladım, sizce mantıklı bir seçim mi yaptım? 5800H ve 90W'lık 3060 ekran kartı var, piyasayı az çok takip ediyordum ve mantıklı bir seçim yaptığımı düşünüyorum ancak fikirleriniz benim için önemli.

Bu da yakın zamanda açtığım konu 😌

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Bildiğiniz -ya da bilmediğiniz üzere- İtopya'da Lenovo Ideapad Gaming 3 15ACH6 model indirime girdi, almayı başardım. Şimdi sorgulamaya başladım, sizce mantıklı bir seçim mi yaptım? 5800H ve 90W'lık 3060 ekran kartı var, piyasayı az çok takip ediyordum ve mantıklı bir seçim yaptığımı düşünüyorum ancak fikirleriniz benim için önemli.

Bu da yakın zamanda açtığım konu 😌
Bence güzel bir seçim yapmışsınız fakat ben tam olarak neye üzüldüğünüzü anlamadım.

KS
D

Dream

Gold Sample
İfade skoru
336
Bence güzel bir seçim yapmışsınız fakat ben tam olarak neye üzüldüğünüzü anlamadım.
Üzülmek değil de, herkesin bir anda almaya çalıştığı ürüne aniden ulaşıp alınca araştırma yapma fırsatım kalmadı. Yani sadece 5800H ve 3060'a güvenerek aldım, bu ürünün soğutması ya da herhangi başka kronik bir sorunu var mı bilmediğim için tereddütteyim.

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Üzülmek değil de, herkesin bir anda almaya çalıştığı ürüne aniden ulaşıp alınca araştırma yapma fırsatım kalmadı. Yani sadece 5800H ve 3060'a güvenerek aldım, bu ürünün soğutması ya da herhangi başka kronik bir sorunu var mı bilmediğim için tereddütteyim.
Soğutması iyi ayrıca ekranı da güzel. Ayrıca arkadaşıma normalde aynı ürünü göndermiştim itopya olmadan ve fiyatı 18 bin tl idi. Bu fiyatta güzel bir laptop bana kalırsa.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ayrıca Lenovo Ideapadler genel olarak iyi oluyor sıkıntı olacağını sanmıyorum zaten.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube