Kulüpleri kaldıralım mı?

Kaldıralım mı?

• Kaldır gitsin.

Oy: 18 20,0%
  • Biraz daha şans verelim.

Oy: 24 26,7%
  • Kaldırma.

Oy: 48 53,3%

• Toplam oy
    90
Silicone Android Uygulaması

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
1619554601467.png

SJ. Evilol Birisi acil oy versin.

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
@MisakiTaro, bizim gübi sen de rahatsız oldun :) , empati is worked.

fryzen

Silver Sample
İfade skoru
2.527
Peki öyleyse herkes bir tane kulüp kurabilir.

Ek olarak bronz olmayanlar kulüp kuramaz.

Bu şekilde düzenleyelim.
Bir kulüp çok az be, kulüp oluşturmak için çoklu hesap açmaya kadar gider bu iş Evilol

Kendi açımdan değil de genel açıdan bakarsak, aynı ana sayfanın teknoloji forumu intibası bırakması için konu dışı mesajların sayısını düşürmek yerine teknik konuları (ve niteliklerini) arttırmak gerekirken burada da aynı formül geçerli. Kulüp sayısını limitlemek yerine kulüp niteliklerini arttırmalıyız. Açılan kulüpler onaya tabi tutulmalı, kulüp açan kişinin kulüp konusu ile alakalı en az 1 (ya da 2) rehberi bulunmalı.

Bunlara ek olarak bazen kulüp içerisinde rehber, haber, inceleme içerikli metin paylaşılıyor ancak kulüp dışında gören olmuyor. Bu durum, forum içinde bilgilerin kaybolmasına sebebiyet vereceğinden rehber, inceleme, haber konularını kulübe yansıtarak açma seçeneği getirilmeli.

Ayrıca benzer ürün dallarında kalabalığı önlemek amacıyla alt kulüp sistemi getirilebilir. Örneğin ayrı ayrı "BMW 520i (G30)" "BMW 530i (G30)" "BMW 540i (G30)" şeklinde küçük kulüpler açılması yerine bunlar alt kulüp olarak "BMW 5 serisi (G30)" kulübüne eklenebilir.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Acikcasi benim dusuncem su yonde.
Forumda bir cok gereksiz olan sey var forum icin ama kullanmasi guzel. Ne mesela PM, ozel mesaj ve yeni gelen gruplar.
Bunlar olmadan da forum isler mi, isler fakat bu insanlar nerede geyik yapacak ya da sohbet edecek? Foruma uye cekiyor ek olarak. Forumda robot degiliz haliyle, kendimizi yakin hissettiklerimizle sohbet de edebilmeliyiz, bunu gruplar ile yaparsak da yayilmasi artar.
Yani kaldirilmasina gerek yok, farz da degil fakat eglenceli mi, iste orasi evet :D.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Kulüp tam olarak ne işe yarıyor bana açıklayabilecek birisi var mı?
Kulüpler kullanıcıların teknik destek dışında birbirleriyle bilgi alışverişi yaptıkları bir oluşumdur. Forumda ki rehberlerin kulüplere yansıtılması gibi bir özellik gelirse çok daha iyi olacaktır.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Kulüpler kullanıcıların teknik destek dışında birbirleriyle bilgi alışverişi yaptıkları bir oluşumdur. Forumda ki rehberlerin kulüplere yansıtılması gibi bir özellik gelirse çok daha iyi olacaktır.
Yetkililer tarafından kulüpler denetleniyor mu?

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Yetkililer tarafından kulüpler denetleniyor mu?
Evet, denetleniyor. Gereksiz ve kötü amaçlı her oluşum engelleniyor kulüpler kısmında. Herkesin sadece bir tane kulüp açma hakkı var artık.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Bana mantıksız geldi açıkçası. Ama yönetimin kararı, beni alakadar etmez.
Bu tür şeyler foruma kitle çekmek için önemli hocam. Foruma yeni katılan birisi forumun bu sunduğu güzel özellikler ile forum keyfini artırabilir hatta tamamen burada kalabilir. :)

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389
Bana mantıksız geldi açıkçası. Ama yönetimin kararı, beni alakadar etmez.
Bana da 1 kulüp az geldi, olmuşken tam olsa dsha iyi olurmuş ama dediğin gibi beni de alakadar etmez.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Bu tür şeyler foruma kitle çekmek için önemli hocam. Foruma yeni katılan birisi forumun bu sunduğu güzel özellikler ile forum keyfini artırabilir hatta tamamen burada kalabilir. :)
Gruplaşma olacak. Bence pek doğru bir uygulama değil. Toplu linçlemelerle karşılaşmayız umarım.
''X kulübü tarafından konuya el konuldu.''

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube