"Kulüpler" kategorisi gelsin

Silicone Android Uygulaması

sefababa

Bronze Sample
İfade skoru
169
Çete savaşı olacak değil ya, sadece eğlenmek için.
çete savaşları olacak evet
Pepe png images | PNGEgg

chico

Silver Sample
İfade skoru
547
Saçma sapan şeylere kulüp açılmadığı sürece gelebilir.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Arkadaşlar DH'de kulüpler vardı. İşte iPhone 7 kulübü, Samsung Galaxy S bilmem kaç kulübü gibi. Arkadaş onu kast ediyor sanırım. Kötü bir şey değil aslında. DH'de ben bu kulüplerden doğan bir çatışma görmedim takıldığım 9-10 sene boyunca. Gelmesi güzel bile olur aksine.

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Arkadaşlar DH'de kulüpler vardı. İşte iPhone 7 kulübü, Samsung Galaxy S bilmem kaç kulübü gibi. Arkadaş onu kast ediyor sanırım. Kötü bir şey değil aslında. DH'de ben bu kulüplerden doğan bir çatışma görmedim takıldığım 9-10 sene boyunca. Gelmesi güzel bile olur aksine.
@MisakiTaro hocam, bu çok mantıklı bir şey değil mi? Yani ortak bir telefona sahip üyelerin telefona kuracağı yazılımlardan tutun, herhangi bir SSD'ye ait en basit okuma yazma hızları bile bu şekilde aynı ürüne sahip üyeler tarafından kolayca analiz edilebilir; hemen çözüme kavuşturulabilir. O ürüne ait istisnai durumlar diğer sahip üyeler tarafından da bu şekilde takip edilmiş olur. Gelmesi forumun yararına olur diye düşünüyorum. Konu sahibi kulüp diye bundan mı söz etmişti bilmiyorum, adı önemli değil, şu uygulama önemli ama bence. Şimdi acelesi olmasa da bir kenara yazılması gereken önerilerden.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube