Korsan paylaşımı ile alakalı

Silicone Android Uygulaması
KS
Sehrail

Sehrail

Silver Sample
İfade skoru
2.317
Asla desteklemesem de durumu olmayanlar için empati yaptığımda olabilir aslında diyorum.
Ürün satılmıyo ki hocam, Satılmayan ürümüm korsanında kimsenin hakkına girmiyorsunuz.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Öyle ya da böyle paylaşılan linklerin güvenliği kesin olmadığı için izin verilmiyor olabilir.
Yasaklı sitelere eklenebilir, virüslü paylaşanlar banlanabilir

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Ürünün satılmaması, çoğu zaman telif haklarının olmadığı anlamına gelmiyor. Telif hakkı olan bir içeriği korsan paylaşmak da yasal olmadığı için... Böyle bir risk almaya gerek yok bence.

(Ben de benzer düşünüyorum fakat sıkıntı telif muhabbeti. Ayrıca atılan yerin güvenilirliği de var.)

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
Asla desteklemesem de durumu olmayanlar için empati yaptığımda olabilir aslında diyorum.
Knk durum ile alakası yok, bazı oyunlar artık satıştan kaldırılmış oluyor, onlar için diyoruz.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Ürünün satılmaması, çoğu zaman telif haklarının olmadığı anlamına gelmiyor. Telif hakkı olan bir içeriği korsan paylaşmak da yasal olmadığı için... Böyle bir risk almaya gerek yok bence.

(Ben de benzer düşünüyorum fakat sıkıntı telif muhabbeti. Ayrıca atılan yerin güvenilirliği de var.)
Underground 1'in lisansı bitti diye hatırlıyorum onu paylaşmak serbest mi oluyor?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube