Korku, creepypasta ve korkuyla ilgili videolar #2

Silicone Android Uygulaması
KS
shipeeman

shipeeman

Silver Sample
İfade skoru
933
Tek korktuğum sallanan sandalye olmuştu oda boşluğuma gelmişti.
Brogan, no
O video yüzünden geceleri uyuyamıyordum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bu tür olayların korkutucu değerleri arkasında çalan müzik ve kalitesiz kameradır. Dünya da bizim göremediğimiz çok canlı var, onları görmenin imkanı sadece beyinde bulunan özel bir bölgenin çalışması. Bu da pek mümkün değil, mümkün olması için hislerin yeteri kadar kuvvetli olması gerekiyor.

İnsanlar doğası gereği bilmedikleri şeylere merak duyar ve ilgi çekici bulur. Örnek olarak korku filmleri, korku evleri. İnsanı bedenen yıpratmasa bile bu olaylar insanları ruhen yıpratır ve kalıcı bir iz bırakır.

Bu tür şeyleri yaşı küçük arkadaşlara önermiyorum, tavsiye etmiyorum. Psikolojinin bozulması kolay, toplaması zor bir olay. Her ne kadar ben korkmam, etmem desenizde bu tür şeyler izlendiği takdirde bilinçaltına giriyor ve sizi böyle bir ortama gelindiği takdirde uyarıyor. Bak bu videoda şöyle olmuştu,burada da olabilir ve bu andan itibaren başlıyorsunuz korkmaya,tırsmaya.

Tekrardan toparlayayım, yaşı küçük arkadaşlar izlemeyin bu tür şeyleri.
Çok güzel anlattın senin dediğin gibi.

540536195

Bronze Sample
İfade skoru
1.805
Dostlar, bu tarz videoları akıl sağlığınızı bozmadan izleyebilmeniz imkansız (Ha belki arkaya Baby Shark koyar izlersiniz de acısı öyle geçer). Benim tavsiyem, müsait bir zamanda yanınıza dondurma alıp dışarı çıkın, bir parkta oturun, ağaçları, kuşları, bisikletlileri falan izleyin.

İsmimBayaBayaCool

Gold Sample
İfade skoru
1.715
Korkmadıysanız daha korkutucu ve gizemli bir video:

Bir de bu var:

Sehrail

Silver Sample
İfade skoru
2.317
2011-2015 arası herobrine videoları kadar korkuncunu görmedim ben. Gerçek korkuyu yaşamak için belirttiğim yıllar arasında bu videoları izlemeniz lazım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube