Korku, creepypasta ve korkuyla ilgili videolar #2

Silicone Android Uygulaması

shipeeman

Silver Sample
İfade skoru
933
Evet, karşınızda yine ben ve "Bu korku videolarının ikincisini yapayım" dedim, YouTube'dan her zamanki gibi korkunç videolar buldum. Korkabilirsiniz, son uyarım.

Clip096.mp:

Manyak akıl hastanesi:

Hatay Sandık İçi Deep Web versiyon:

Adam bildiğin babaannesinin cesedini açıyor ve çürümüş:

Garip dinozor kükremesi:

Teletabiler, adamın şap şup çorba izlemesini izliyor:

Cehennemde çorba partisi:

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Evet, karşınızda yine ben ve "Bu korku videolarının ikincisini yapayım" dedim, YouTube'dan her zamanki gibi korkunç videolar buldum. Korkabilirsiniz, son uyarım.

Clip096.mp:

Manyak akıl hastanesi:

Hatay Sandık İçi Deep Web versiyon:

Adam bildiğin babaannesinin cesedini açıyor ve çürümüş:

Garip dinozor kükremesi:

Teletabiler, adamın şap şup çorba izlemesini izliyor:

Cehennemde çorba partisi:
Kardeşim git kafa kesme falan izle bu ne
1621796495048.png

Kafa güzel herhalde, gece gece bir de?

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Bu tür olayların korkutucu değerleri arkasında çalan müzik ve kalitesiz kameradır. Dünya da bizim göremediğimiz çok canlı var, onları görmenin imkanı sadece beyinde bulunan özel bir bölgenin çalışması. Bu da pek mümkün değil, mümkün olması için hislerin yeteri kadar kuvvetli olması gerekiyor.

İnsanlar doğası gereği bilmedikleri şeylere merak duyar ve ilgi çekici bulur. Örnek olarak korku filmleri, korku evleri. İnsanı bedenen yıpratmasa bile bu olaylar insanları ruhen yıpratır ve kalıcı bir iz bırakır.

Bu tür şeyleri yaşı küçük arkadaşlara önermiyorum, tavsiye etmiyorum. Psikolojinin bozulması kolay, toplaması zor bir olay. Her ne kadar ben korkmam, etmem desenizde bu tür şeyler izlendiği takdirde bilinçaltına giriyor ve sizi böyle bir ortama gelindiği takdirde uyarıyor. Bak bu videoda şöyle olmuştu,burada da olabilir ve bu andan itibaren başlıyorsunuz korkmaya,tırsmaya.

Tekrardan toparlayayım, yaşı küçük arkadaşlar izlemeyin bu tür şeyleri.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube