Konu başlığına "Cevap" ön eki getirilebilir

Silicone Android Uygulaması

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Çoğu konuda görüyorum, arkadaş soru sorar yardım ister gibi konu açmış oluyor ama halbuki yanıtını vermiş. Misal burada @MisakiTaro, (bilgilendirme) yazarak bunu düzeltmiş ama konu başlığının en başında ayrı bir şekilde "Cevap" yazması, düzenlilik açısından daha iyi olur diye düşünüyorum. Yoksa, bu tür konular ya yardım konusu zannedilecek ya da konu sahibi diğerleri öyle sanmasın diye buna benzer şeyler yazacak parantez içinde. Kısaca, bir soru-cevap ilişkisi kurulabilir yani.
20210423_181818.png

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Katılıyorum, bu konu beni de rahatsız etti, "Yorum" falan yazması daha doğru olur.

En basitinden bir örnek, bizim meşhur Witcher konumuz, bu bir yardım konusu olmamasına rağmen konunun kaç mesaj aldığını gösteren kısımda "Cevaplar" yazıyor :D

üldürülenkedy

Platinum Sample
Yönetici
İfade skoru
3.461
Çoğu konuda görüyorum, arkadaş soru sorar yardım ister gibi konu açmış oluyor ama halbuki yanıtını vermiş. Misal burada @MisakiTaro, (bilgilendirme) yazarak bunu düzeltmiş ama konu başlığının en başında ayrı bir şekilde "Cevap" yazması, düzenlilik açısından daha iyi olur diye düşünüyorum. Yoksa, bu tür konular ya yardım konusu zannedilecek ya da konu sahibi diğerleri öyle sanmasın diye buna benzer şeyler yazacak parantez içinde. Kısaca, bir soru-cevap ilişkisi kurulabilir yani.
5169 numaralı eki görüntüle
"Cevap" değil de "çözüm" ön eki var.

BaşaramadıkAbi

Bronze Sample
İfade skoru
973
5169 numaralı eki görüntüle
Aslında resimdeki rehber bölümüne açılmalıydı ?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube