Rehber Kırmızı sistem sevenler için parça tavsiyeleri

Silicone Android Uygulaması

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Selamlar, bu konuda sizlere kırmızı sistem sevenler için parça tavsiyelerinde bulunacağım. Sadece kırmızı sistemlerde güzel gözükebilecek parçaları derledim, F/P ürün tavsiyesinde bulunmak gibi bir amacım yok.

NOT: Alıp almamak size kalmış. Bu bir öneri değil, tanıtımdır. Böyle bir ürün var, böyle böyle özellikleri var haberiniz olsun şeklinde okuyunuz.

Konu tipini de @Spatula -Ğ- abimden arakladım, çaldım, çırptım, dızladım. kendisinin de rızası var.​

Soğutucu Tavsiyelerim​

Anakart Tavsiyelerim​

SSD Tavsiyelerim​

RAM Tavsiyelerim​

Kasa Tavsiyelerim​

Fan Tavsiyelerim​

Arctic BioniX
Corsair AF120
Dark Solid Red
Deep Cool RF120R
Fractal Design Prisma SL-12
Kırmızı renkli fanlar yerine, daha kuvvetli, daha iyi hava akışı sağlayan ARGB fanları kırmızı renkte kullanarak hem göz zevkinizi tatmin edip, hem daha fazla performans alabilirsiniz.

Bütün ürünlerin birbirine uyumluluğu gibi bir durum yoktur, ürünleri set olarak değil, tek olarak listeliyorum.
NOT: Alıp almamak size kalmış. Bu bir öneri değil, tanıtımdır. Böyle bir ürün var, böyle böyle özellikleri var haberiniz olsun şeklinde okudunuz.

Son düzenleme:
KS
hüseyin aktepe

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Ya hocam sırf kırmızı diye de 34 eSports DUO'ya 500 TL verilmez.
Sadece kırmızı renkli, temalı parçaları derledim zaten, keşke @Spatula -Ğ- gibi fiyatları eklemeseydim :/
Konu büyük ihtimal mizah amaçlı ama sorunlu olan fazla ürün var.
Vengeance LPX'ten başka ne var? O da sorunlu değil, ama neyse.
Hepsini ARGB alıp ledini kırmızı yapın diyecek sandım başlığı görünce ?
O en kolayı usta ?

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
  • Arctic Freezer'lar olmamış. İlle de alınacaksa indirimlerde soğutucu + 1 tane fan ayrıca alınarak maksimum 400 TL verilebilir.
  • A320'ye sadece kırmızı diye o parayı vermem, çıkart bence.
  • Eski soketleri sıfır almak yerine 2. el almak daha mantıklı. Intel'in Z300 ve B300 serilerini çıkart bence.
  • B450M Dragon en kötü B450 anakarttı yanlış hatırlamıyorsam. O para ona çok bence ama düşük seviye kırmızı konsept ise yine bir ihtimal.
  • Açıkçası kırmızı LED'li fana 130-140 vereceğime Air Blazer 120R alır kırmızı LED yakarım hem daha güçlü fan sahibi olurum hem kırmızıdan sıkıldığımda ARGB şansım olur.

O.O2

1619289522417.png

KS
hüseyin aktepe

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular