Kim Min-Jae için en az 20 milyon Euro

Silicone Android Uygulaması

Myth

Silver Sample
İfade skoru
536
Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'nin önemli savunma oyuncusu Kim Min-Jae Avrupa devlerinin dikkatini çekmiş durumda. Tottenham, Juventus ve Porto takımlarının Kim Min-Jae ile ciddi biçimde ilgilendikleri iddialar arasında. Yalnızca 3 milyon Euro bonservis bedeliyle Fenerbahçe'ye transfer olan oyuncu için bu rakamlar gerçekten mükemmel. Eğer böyle bir fiyata satılacak olursa Fenerbahçe'nin eline ciddi bir para geçmiş olacak.

t.jpg

Kaynak.

İcardi

Bronze Sample
İfade skoru
54
Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'nin önemli savunma oyuncusu Kim Min-Jae Avrupa devlerinin dikkatini çekmiş durumda. Tottenham, Juventus ve Porto takımlarının Kim Min-Jae ile ciddi biçimde ilgilendikleri iddialar arasında. Yalnızca 3 milyon Euro bonservis bedeliyle Fenerbahçe'ye transfer olan oyuncu için bu rakamlar gerçekten mükemmel. Eğer böyle bir fiyata satılacak olursa Fenerbahçe'nin eline ciddi bir para geçmiş olacak.

67534 numaralı eki görüntüle

Kaynak.

Porto'yu sene başında reddetmişti Porto'ya gideceğini sanmam ama diğerleri olabilir.

Dontaçhi

Rütbesiz
İfade skoru
42
Bana kalırsa 20M Kim için az bir rakam. Daha fazlaya satabiliriz. Böylesine büyük devler bu oyuncu için yarışa girerse fiyat oldukça artar.

KS
Myth

Myth

Silver Sample
İfade skoru
536
Ki bana kalırsa minimum sene sonuna kadar oynatmalıyız. Kim için de Szalai için de geçerli. Eğer bu formlarının üzerine koyarak ilerlerse sene sonuna kadar konuşulan fiyatın 2 katına bile satabiliriz.
Dedikleriniz doğru. Ancak Fenerbahçe bu mevlalara bir anda ulaşma şansını yakalayınca kendine dur diyebilecek mi? İşte orası merak konusu.

Dontaçhi

Rütbesiz
İfade skoru
42
Dedikleriniz doğru. Ancak Fenerbahçe bu mevlalara bir anda ulaşma şansını yakalayınca kendine dur diyebilecek mi? İşte orası merak konusu.
Sadece fenerbahçe değil X Bir Türk takımı daha önce bu rakamları görmediğinden devre arasında direk elinden çıkaracaktır fakat gene bana kalırsa stratejik olarak kesinlikle yanlış karar. Şuanda Ligin en iyi 2 stoperinden bahsediyoruz. (Veya Kjær'den sonra fenere gelen en iyi stoper[ler]den bahsediyoruz)
Diyelim ki ligin 2. yarısında iki oyuncu da berbat oynadı, Sakatlandılar, Formları düştü vs.vs. Satarsın gene garanti 10M'ye. Kaybettiğin 10M olur ama en azından denedim dersin. Zaten bu oyuncuları çok ufak meblağlara aldığın için gene deli dehşet kâr etmiş olursun.
Ama formlarını yükselttiğini düşünürsen 3M'ye altığın Kim'i 20'ye değil de 30-40M'ye sattığını düşün..
Veya 2M'ye aldığın Szalai'yi 20'ye değilde 30-40M'ye sattığını düşünürsen bu bütçe ile neler yapılabileceğini bir düşünsene..

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube