Kedim uykuda titriyor

Silicone Android Uygulaması

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555
Selam arkadaşlar. Kedim, 9 aylık dişi bir British Shorthair. Kedim derin uykudayken bütün vücudu titriyor. Hani insanlar epilepsi krizi geçirince titrer, yüzü değişik şekilde oynar. Onun gibi titriyor kedi. Anca ben alıp uyandırınca geçiyor veya sevince. Neden olabilir? Normal bir durum mudur?

Son düzenleme: Moderatör:

Linux Forever

Silver Sample
İfade skoru
4.433
Dua et. Medikal olarak elinden gelen bir şey yoksa titrediği zaman dua et.
Ben küçükken ama çok küçükken sabaha doğru boğuluyordum, nefes alamıyordum yani. Annem benim o durumumu görür görmez Ayet-el kürsi okumuş. Ayet-el kürsiyi bitirdiği gibi normale dönmüşüm.
Gülenler olacaktır illaki olacaktır. Ama gerçek. Sonuçta annemin yalan söylemesi için hiçbir sebebi yok.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Bir sorun yok. Bizler de uyurken rüya görünce titriyoruz. Ya da dalınca vücudumuz da istemsiz kasılmalar meydana geliyor. Kedilerde de öyle. Bizim kedimiz de uyurken veya bir yere doğru dalınca elleri titriyor istemsizce. Ama herhangi bir sağlık sorunu yok. Veteriner de bunun bir sorun olmadığını söyledi. :)

Duke The Java

Gold Sample
İfade skoru
1.736
Bir sorun yoktur 4 5 kere benim kedimde titriyordu uyurken meğersem kabus görüyormuş öyle dedi veteriner sonra bidaha titremedi.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube