KCS String Encryption/Decryption 2021.1.0.0-? tanitimi

Silicone Android Uygulaması

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Aynen, şifreli. Hayatta kırılamaz o şifre değil mi? Ne yiğitleri gördük biz o yolda, boşuna yorma kendini kodlarımı gizleyeceğim diye.
Hocam peki sifrelemese daha mi iyi olacak?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Normalde ben de 7200u'ya her firsatta sunlarin kodunu ac derim ama sifreleme programi bu, Linux kadar bug reporter ve fixeri olmadigi surece bu ultra mantiksiz bir sey.

Mea Software

Rütbesiz
İfade skoru
96
Normalde ben de 7200u'ya her firsatta sunlarin kodunu ac derim ama sifreleme programi bu, Linux kadar bug reporter ve fixeri olmadigi surece bu ultra mantiksiz bir sey.

Açık kaynak sadece hataların daha hızlı tespit edilmesi için yoktur. Küresel çapta yazılımların, programlama dünyasının ve o tür projelerin gelişmesine de yardım eder.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Açık kaynak sadece hataların daha hızlı tespit edilmesi için yoktur. Küresel çapta yazılımların, programlama dünyasının ve o tür projelerin gelişmesine de yardım eder.
Biliyorum ama konu sahibi sevmiyor.
Acik bulunmasi kolaylasacak boyle ve tamir etmeye yardim edecek kisi de olmayacak. Sadece islerini zorlastiracak.
Ben de her firsatta konu sahibine acik kaynak yap diyorum ama bu programda demem.

KS
i5-7200u

i5-7200u

Rütbesiz
İfade skoru
183
Ben 3 hafta emek verdiğim kodu bedavaya veremem. Hem bu bir şifreleme programi ve KCS 2 kişi. Biri @ArdaKC Biri ben. Çok hizli kirarlar ve anlamamiz 1 ay alabilir.

Cuprium

Bronze Sample
İfade skoru
778
Kaynak kod açığa çıktığında kırılabilecek bir algoritma çok da güçlü değildir zaten.

Çok vakıf değilim, fakat AES-256 standardına göre gittiyseniz kaynak kodun açık veya kapalı olması bir şeyi değiştirmez. Gitmediyseniz de, üstte yazdığım gibi; güvenli değildir.

KS
i5-7200u

i5-7200u

Rütbesiz
İfade skoru
183
Kaynak kod açığa çıktığında kırılabilecek bir algoritma çok da güçlü değildir zaten.

Çok vakıf değilim, fakat AES-256 standardına göre gittiyseniz kaynak kodun açık veya kapalı olması bir şeyi değiştirmez. Gitmediyseniz de, üstte yazdığım gibi; güvenli değildir.

AES-256 İle şifreliyor sonra metin olarak taşinilabilinmesi için Base64 ile Encode yapıyor. Açık kaynak yapmamamin sebebleri.
1-Pek sevmiyorum.
2-İleri de şifre koruma teknolojisini geliştireceğim Brute force yapamasinlar diye.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

KCS Toolbox 1.8 = https://dl.dropbox.com/s/pdpnu6dqbm9z5oq/kcsur.exe?dl=0

Giriş anahtari = saprotect

@insanimsi @Myclabs

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube