KCS PCInformation Checker 2021.1.0.0-? Tanitimi

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Sus ben bilmiyorum sanki kodlari kullanmak için açık kaynak yap dediğini.
Kodların umurumda değil. VB.NET bilmiyorum zaten. İftira atma bari. Seni kaç kez iftira diye raporladığımı ben bile unuttum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Açık kaynak yaparsak içerisindeki sunucu kodlarının sunucu şifreside çalınabilir sunucuyu bozabilirler oradan diye düşünüyorum.

Veya içerisine bir şifre koyarsak ve from koyarsak ve şifresi varsa onuda alırlar. :D

Boş yere şifre koymuş oluruz açık kaynak yaparsak.
Ne sunucusu?

ArdaKC

Rütbesiz
İfade skoru
32
Kodların umurumda değil. VB.NET bilmiyorum zaten. İftira atma bari. Seni kaç kez iftira diye raporladığımı ben bile unuttum.

Ne sunucusu?
Güncelleme sunucusu güncellemeleri alması için sunucu var içerisinde güncellemeleri oradan alıyor onay kodunu oradan çekiyor vesaire.

basit bir FTP sunucusu.

Eğer açık kaynak yaparsak sunucunun şifresini alarak sunucuyu mahvetebilirler haberimiz olmadan çünkü içerisinde yazması gerekiyor.

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Eee ben seni çalinti veya zararli yazilim diyon diye rapor etsem nolur?
Kanıtlarsan raporla.

Güncelleme sunucusu güncellemeleri alması için sunucu var içerisinde güncellemeleri oradan alıyor onay kodunu oradan çekiyor vesaire.

basit bir FTP sunucusu.

Eğer açık kaynak yaparsak sunucunun şifresini alarak sunucuyu mahvetebilirler haberimiz olmadan çünkü içerisinde yazması gerekiyor.
Github'a atarken sunucu bilgilerini sil?

ArdaKC

Rütbesiz
İfade skoru
32
Kanıtlarsan raporla.

Github'a atarken sunucu bilgilerini sil?
Sen şimdi her yazılım açık kaynak olsun diyorsun öyle güvenli olur diyorsunda belki o açık kaynak diye güvendiğin yazılımda zararlı yazılım vardır ama githuba koyarken zararlı kodları kaldırmışlardır öyle olmaz ki bari koyacaksak tam koyalım programı. :D

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Virus diyen guzel arkadaslarim, daha onceki surumlerin virustotal dosyalari var, Arda yenilerininkini de koy lutfen.
Arkadaslar adam istemiyorsa yaptiramazsiniz acik kaynak, zorla mi?

Virus diyen guzel arkadaslarim, daha onceki surumlerin virustotal dosyalari var, Arda yenilerininkini de koy lutfen.

ArdaKC

Rütbesiz
İfade skoru
32

Düşünüyorumda zararlı noktaları var biraz. :D

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Yanlışlıkla gönderdim mesajı

ArdaKC

Rütbesiz
İfade skoru
32

Kullanıcı hep benim olsun diyor bencil davranıyor ama hiç yapımcıyı düşünmüyorlar öyle bir durum söz konusu. :D

ali998

Bronze Sample
İfade skoru
988
Heh al işte bi de bunun gibiler var.
Ney gibiymişim ben. Hiç mi bakmadınız bir programın kaynak koduna anlamak için. Hiç mi bakmadınız başkasının yazdığı scriptlere.

Bu kaynak koduna bakılan kişi siz olduğunuzda koltuklarınızın kabarması gerekir.

İstediğinizi yapın, isterseniz malware koyun, isterseniz kapalı kaynak yapın ama iftira atmayın.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Kullanıcı hep benim olsun diyor bencil davranıyor ama hiç yapımcıyı düşünmüyorlar öyle bir durum söz konusu. :D
Hocam ben burada hic bir zaman ne eray hocamin ne sizin tarafinizi tuttum fakat gordugum bir sey var ki acik kaynak yapin diye ve virus oldugu iddia edilen hep sizsiniz. Benim gorusumu Bitdefenderden gelen ozur raporu degistirdi.
Verin VTyi kimse bir sey diyemez.

KS
i5-7200u

i5-7200u

Rütbesiz
İfade skoru
183
Ney gibiymişim ben. Hiç mi bakmadınız bir programın kaynak koduna anlamak için. Hiç mi bakmadınız başkasının yazdığı scriptlere.

Bu kaynak koduna bakılan kişi siz olduğunuzda koltuklarınızın kabarması gerekir.

İstediğinizi yapın, isterseniz malware koyun ama iftira atmayın.
Benim sinirlerim kabariyo kaynak kodum görüldükce.

ArdaKC

Rütbesiz
İfade skoru
32

İstediğinizi yapın, isterseniz malware koyun ama iftira atmayın.
İftirayı ilk onlar başlattı ama. :D

kreşe döndü burası.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube